Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az hogy bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy bármit mondok a pasimnak nem hiszi el? Belefáradtam a bizonyitgatásokba. Szeretem mindennél jobban, de kiakaszt, hogy kétségei vannak.2éve probálok bizonyítani neki. Havi szinten vitáink vannak, ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Probáltam belesz*rni az egészbe, nem foglalkozni vele, vagy nem szolni hozzá de bekell látni ez nem megoldás. Elhagyni semmiképp nem szeretném. Hogyan változtassam meg a dolgokat? Mondtam neki hogy zavar de annyit mond hogy "ő ilyen ez van". Komoly kapcsolatban lévők mennyit vitáztok kb? :/ :'(
2013. máj. 29. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha két év alatt nem változott meg, akkor szerinted 20 év alatt meg fog? Én hagynám..
2013. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hm sajnos nagyon ismerős ez nekem..nálunk is ugyanaz van...jó,tény mi még csak 8 hónapja vagyunk együtt,de neki volt már olyan kapcsolata ami által lelkileg nagyon sérült lett és 360 fokos fordulást vett.. én kezdetektől fogva bizonygatok,bizonyítgatok neki de mái napig sem volt rá hajlandó,hogy felfogja..én is próbálgattam hogy ráhagyom had gondolkozzon,de mindig úgy forgatta a dolgokat hogy én kérjek bocsánatot a vitáért..tudod ő rettenetesen féltékeny típus ezért vitázunk annyit..most is ez van,de mivel nagyon szeretem nem tudok mást tenni neki mint bizonyítani és kényeztetni hogy elhitessem vele hogy csak őt szeretem a világon...nálad mi a helyzet ? mit nem hisz el? Ne add fel,ha érzed hogy szeret,nem szabad elengedni!!! kitartás és próbálj meg kedvezni a kedvébe járni!

Üdv egy 17 éves lány :)

2013. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Amado atya ***** válasza:
Khm... ha 360°-os fordulatot vesz, akkor ugyanott van, ahol volt, azaz semmi se változott... ;)
2013. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. :)

Én 18éves vagyok a párom 19:$

5éve ismerkedtünk meg ő akkori legjobb barátnőmmel járt nekem pedig egy végét járó (10hónapig tarto kapcsim volt).

Az exemtől nehezen tudtam megszabadulni, kiakadt a mostani párom kezdte feladni, de pont még időben leráztam az exem. Csodálatos volt minden.. Aztán tavaj nyáron azt éreztem elhanyagol (másik barátnőm stirölgetett elöttem meg durvább bunkobb lett), én megismerkedtem egy sráccal barátság volt, ő ezt nem nézte jo szemmel, a srác meghalgatott, kedves volt, és belém szeretett de én semmit nem éreztem iránta. A párommal rengeteget vitáztunk annyira hogy szakított velem pont a mamám halála napján :( padlora kerültem minden összeomlott bennem. A srác pedig csak nyomult és gyenge voltam hagytam hogy ápolgasson (testileg semmi nem volt köztünk!!!) Vágytam a páromhoz hiányzott. 2hónap után taliztunk nagyon jo volt látni hogy tetszem neki, nyálát majdnem csorgatta.. Később kiderült mikor kibékültünk hogy azon a napon egy csajt akart megdugni.. De mindenek elött azzal a barátnömmel akart összejönni akit még a kapcsolatunk alatt stirölgetett:'( olyanokat irt neki facen amiket nekem sose:"( a szívem darabokra hullott. Aztán kiderült hogy terhes vagyok töle, boldog voltam hogy egy részét megosztotta velem.

Elmondtam neki hogy babámlesz töle és még ugyanugy szeretem, ő is azt mondta hogy szeret, kibékültünk most ujra együtt vagyunk, együtt élünk, megvan a kisfiunk. Érzem hogy szeret de foggalmam sincs mit tehetnék.

És kérdésedre válaszolva semmit nem hisz (nem azt hogy pasizok) hanem olyanokat pl a mai: az elöbb etettem a babut. És ő akkor is rávágja hogy biztos nem hisz éhes! Közben csak szomjas és fáradt volt.

Nála a szülei a hibásak rossz körülmények között élt (nem anyagilag értem). De én miért kapom ezt? Mindig probálok a kedvében járni de úgylátszik hiába:(

2013. máj. 29. 17:58
 5/6 anonim válasza:

Nos hát ha csak ennyi miatt kötözködik,talán a baba miatt lehet..nem szokott éjszaka sírdogálni a csöppség? Vagy netán a párod szokott eljárni valahova ahonnan kicsit stresszesen jön haza? Mert talán megeshet az is hogy ő úgy van vele(nem ijesztgetés végett írom ezt csak jó ha a tények előtted állnak)hogy téged lefoglal a csöppség,neki pedig szabad útja van és mehet kanos-járásra,bulizgatni haverkodni...azért tudom ezt is feltételezni mert apám ugyan ilyen volt és anyummal 15 év alatt tette ezt mikor mi még kicsik voltunk...mind végig a 15 év alatt durván 10 nővel entyem-pentyélt...de most nem azt mondom hogy a te párod BIZTOS hogy ezt tette,ez csak egy feltétel hogy TALÁN ez is benne lehet...vagy csak szimplán nem tudja még feldolgozni,hogy neki van egy gyönyörű szép csöppsége :) Amúgy fiú vagy leányzó a tünemény? :)

Próbálj meg leülni vele de előtte közölt neki hogy csak akkor kommunikálsz vele,ha teljesen higgadt marad és végig hallgatja a véleményedet! Ja és ha talán az is szóba jöhet hogy esetleg a csajozás van a háttérben,figyeld a jeleket!!! Feltétlen írj!!

2013. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most hagyd ott azonnal. Tényleg. Manipulál téged..
2013. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!