Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapra kint voltam külföldre, mikor haza értem a volt párom azzal fogadott hogy ő össze jött közben mással. Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

Olyan nehéz feldolgozni, vele terveztem az életem. Építettem kint a közös jövőnket hogy később ő is ki tudjon velem jönni. Nem éltünk még együtt de a haza érkezésem után gondoltuk hogy hozzám költözne aztán idővel külföldre költözünk együtt.


Te kibírtad volna a helyében ennyi időt a párod nélkül? Érthető hogy ezt tette?

Most magamat okolom mindenért de ezek után màr ha vissza akarna jönni nem tudnék már benne bízni


24N



2019. nov. 5. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Azt gondolom erről, hogy a ffiak 90%-a így tenne, ahogy a te párod tett.

Ezért sem merek külföldre indulni kapcsolatban.


Én kibírnám a 2 hónapot, de az én vagyok.


Nem érthető. Ne viccelj. Semmilyen formában sem. A párod az első adandó alkalommal félretoszott. Ki kell dobni, tiltani mindenhol és keresni egy olyat amivel boldog lehetsz.

2019. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Mondjuk az nem mindegy h csak felredugott vagy konkretan jar valakivel.
2019. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Örüj neki, hogy még most kiderült, mielőtt komoly dolgokat terveztél volna vele külfödön. Mi 4 hónapig voltunk külön külföldre költözés miatt, és mivel stabil kapcsolat volt, komoly közös tervekkel, ezért nem volt sok ez a pár hónap. Ha ő nem tervezett veled, akkor igen, érthető volt a viselkedése, te mentél a te utadon, ő meg a sajátján. Persze előtte is szólhatott volna, de sok férfi szereti bebiztosítani magát az új csajjal, mielőtt dobja a régit.
2019. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Itt akkor már akkor is komoly gondok voltak, mielőtt kimentél. Legfeljebb nem akartad észrevenni.
2019. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

két hónap? az semmi. itt inkább csak te terveztél közös jövőt,ő meg bólogatott rá, még nem jött más.

én több mint fél éve vagyok kint, kétszer találkoztunk. és még legalább ennyi idő hátravan.

én azt mondom most jelenleg,hogy ez nem gyengítette a kapcsolatot,hanem inkább erősítette.

2019. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"A párod az első adandó alkalommal félretoszott."


Hát, szerintem meg ez nem szimpla félretoszás. Nem a két hónap ki nem bírásával volt a gond, ennek a kapcsolatnak úgyis annyi lett volna, akkor is, ha itthon maradtál volna, Kérdező. Ez egy ilyen pasi, vagy ennyit jelentett neki a kapcsolatotok.

Mi két évig voltunk távol (egyetemi mesterszak 10 ezer kilométerre nekem). 3 havonta tudtunk találkozni. Mégis együtt vagyunk, átvészeltük, és két éve házasodtunk.

N/30

2019. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Savlekotő ***** válasza:
2 hónap,ilyen nincs azok már kb 6 hónapja kerülgették egymást,mikor még te is ott voltál..
2020. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!