Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti eg fiúval való jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti eg fiúval való jó barátságból, lennétek szerelmesek, vagy inkább megpróbálnátok elfelejteni, és csak barát maradni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem sokáig a legjobb barátom volt a szerelmem,de ő is többet érzett,és énis,de nem mertem magamnak bevallani,féltettem a barátságot.de aztán összejöttünk,és minden tökéletes,maradt a barátság a kapcsolatunkban is:)
2010. júl. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ilyet szeretnék én is:) de eddig mindig volt eszem és inkább elnyomtam magamban mert ez nemjó hogy a barátokból a párok aztán meg ha valami van akkor semmise lesz... inkább a barát hihetetlen de van fiú lány barátság igen...


17/F

2010. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én beleszerettem a fiű barátomba, de nem merem neki elmondani... ): ...nem tudok igazán okos/ésszerű váálaszt adni a kérdésedre, de gondoltam, azért írok...
2010. júl. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
csak azért tettem fel a kérdést, mert nagyon nemtudom mit tegyek:(
2010. júl. 18. 15:06
 5/14 anonim ***** válasza:
maradjon barat a barat
2010. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy lány volt egy ideig a legjobb barátom mindeközben míg vele barátságban voltam volt 2 b.nőm is de most már lassan 1 éve együtt vagyunk elmondta az őszinte érzéseit irántam és azóta nem csak a b.nőm illetve a társam hanem a legjobb barátom is egyben.
2010. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22:32 vok, lemaradt hogy 26/f
2010. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 hónapig tartott...
2010. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem volt ien h egy suliba jártunk csak ö 1 ével feletem és nagyon sokat dumoltunk msn en tök joh haverok letünk azt igy eccer taliztunk és lesmárolt azt többször is taltunk h smárolgatunk meg stb.. és aztán én beleszerettem és ö is szeretett engem de neki nem kelett barátnö mert szabad akar lenni aztán én öszejötem a haverjával..=/ de annak is vége... szal ha ö is ug yvan vele h szeretne kapcsit veled akk hajrá csak szurkolni tudok;)
2010. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
" Az az igazi, aki a szeretőd és a legjobb barátod is egyben" Én eddig csak úgy voltam szerelmes, hogy először barátok voltunk, és aztán alakult ki.
2010. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!