Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyre többen panaszkodnak arra a fiúk részéről hogy nincs normális lány? De érdekes a normális lányok panaszkodnak hogy nincs pasijuk.

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 11:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
mert mi lányok már csak ilyen csúnya gonosz riban.ok vagyunk. Szokjátok meg.
2010. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos azért van, mert a lányok mai értelemben 95%-ban csak ribancokat jelent. Ugyan ez vonatkozik a partyarc srácokra is.


És sajnos a kevés normális lány és a kevés normális fiú elég nehezen tud összefutni, mert az a kevés vélhetően mind máshol lakik.

2010. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
nem csak normális lányok nem léteznek, normális pasik sem, sőt normális emberek sem, te kedves kérdező, te se játszd el a jóarcot akinek normális csajszi kell, mindenki önző mocsok, nem létezik, igazi, nem létezik szerelem, csak szex.Szokj hozzá.
2010. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
de igen, vannak kedves, normális lányok és kedves normális fiúk - csak kisebbségben. reméljük, ha szerencsések, akkor összefutnak valahol.
2010. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
az a legroszabb amikor a rendes lánynak nem jön be a rendes fiú,vagy fordítva:(
2010. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Hála istennek én mint srác és a barátnőm nem ebbe a körbe tartozunk. Nem is értem hogy lehet így élni?:-) Annyira szánalmas már ez a világ komolyan mondom. Lehet én vagyok hülye,hogy nekem olyan a meglátásom,hogy tisztelem,szeretem a nőket,nyílt és őszinte vagyok velük. És sokan ezt becsülik bennem. Ha a férfiak változnának egy csöppet is,akkor a nők nem ehhez alkalmazkodnának. És ugyanígy a sarki ribizlikről is a véleményem.

16/F

2010. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

bárcsak én is normális lennék.

L/17

2010. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi optimista ember:D

Persze, hogy léteznek normális lányok és fiúk, de elmondom, hogy mi is a baj.

A srácoknak a jó csajok kellenek akik szépek, formásak, nem feltétlenül okosak ezek a partypi..ák.

A normális lányokat nem veszitek észre, mert nem dobják magukat nem csókolóznak elsőre, és nem szop.nak le, nem ájulnak el az első bóktól, és nem feltétlenül szépség királynők.

A lányok, akik normális pasikért rinyálnak hasonlóképp nem veszik észre a normális fiúk, mert nem alfáskodnak, nem kavarnak egyszerre több lánnyal, ami a mai világban menőségnek számít nem szemétségnek.

18L

2010. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

És igen az előttem kommentelőnek teljesen igaza van: A csajok többsége ma már az ilyen elvetemült füves patkányokat keresik, az elvetemült füves patkányok meg nem keresnek senkit hiszen minek is keressenek ha megtalálják őket..És akkor 2 hónap múlva jön az,hogy összetörték a szívét. És pont ezért mondják azt: "Ma már nem a férfiak mennek nőzni...A nők mennek pasizni" ritka az,hogy a férfiak kezdjenek el megnyílni egy nő előtt..És akkor lesz ez a legrosszabb majd amikor felnőtt és érettebb lesz. Nem lesz önbizalma se semmije.

16/F

2010. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:

Szerintem meg vannak normális lányok és normális fiuk is..

és szerintem nem minden a sexról szól...na szal vannak normális emberek csak azok nem látják akik szürkébe nézik a világot....


15/L

2010. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!