Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz hogy állandóan áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz hogy állandóan áll a péniszem ha akár csak fogom barátnöm kezét, vagy csókolózunk? SZexnél lehet ebből egy gyors elélvezés?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz!!Fogadjunk hogy ez egy friss kapcsolat?!!!

És az biztos ha szexre jut a sor akkor egy két perc mulva elmész, és én erre azt mondom hogy majd huzz gumit!!

20/L

2010. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a szexnél rögtön elmész ahogy beteszed neki, én hallottam már ilyenről. Am én is tartok attól hogy ha majd szexelek egyszer akkor rögtön elmegyek még az elején.

Sztem belejössz majd mint kiskutya az ugatásba:)

Ezzel nyugtasd magad és a barátnődet ha vmi nem megy jól az elején

2010. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első: amikor megpuszil a barátnőm vagy hozzámér akkor én is rengetegszer felállok és már több mint fél éve vagyunk együtt
2010. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sztem azér nem lehet barátságos látvány, hogy kézen fogva ballagtok az utcán és te felhúzva járkálsz, pláne ha levágós nacin keresztül is hogy cövekelsz=P

de hát majd csak bele jössz:)

2010. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha sétálunk kézenfogva akkor nem:D de ha ül mellettem,és fogja akezem akkor elég sokszor...azért akkorse mindig
2010. júl. 18. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:

várj... nem ugyanaz, ha megmerevedik egy kicsit és ha feláll... neked egyből feláll, mint a cövek?

amúgy ha más nem látja szerintem a legkevésbé se gáz :) ha eldugott helyen vagytok egy gyors menet is lehet belőle :D

2010. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Páromnak csupán attól feláll, hogy megcsókolom és szex közbe nem megy el túl hamar szal no para:)
2010. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig feláll ha kettesben vagyunk és hozzámbújik:D vagy csókolózunk vagy ilyesmi.
2010. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha feláll a farkad az a csajnak csak bók vagyis én annak veszem mindig:D inkább az lenne a gáz ha nem állna fel.. a szexbe meg majd belejössz. oké az elején elmész pár perc alatt de ez egyre jobb lesz. és ha a csaj szeret kivárja :) de csináljátok ugy h először a csaj verje ki neked és utána szex. ;)
2010. júl. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!