Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyakori az ilyen? Szakitás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori az ilyen? Szakitás után egy hónappal heti többször találkozunk és programokat csinálunk, ölelkezünk, csókolózunk stb?

Figyelt kérdés

Majdnem mint mikor még együtt voltunk. A múltkor ki is elégitett. Szerintetek akkor ez most mi? Külön vagyunk vagy nem?

26/L


2010. nov. 14. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért szakítottatok és hogy?

Ha nem válaszolsz, akkor ha magadtól nem tudod, kérdezz rá.

2010. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bántott,megütött. Én tettem ki.Csak elég hosszan voltunk együtt és néha még elgyengülök. De nem akarom visszafogadni,csak jó együtt lenni vele.
2010. nov. 14. 23:09
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Egyértelmű, hogy vissza akar kapni (hogy birtokolhasson..), de ha megütött, szerintem jól tetted, hogy kiraktad, és ne fogadd vissza. Ne is találkozz vele, légy erős.

Más esetben van ilyen, hogy találkozgatnak, és újra összejönnek, vagy szexpartnerek maradnak (ami szerintem rossz,ha az egyik fél még szerelmes)- de ha ütés volt, akkor semmiképp nem kéne. Nem marad ám ilyen kedves és odaadó,ha visszafogadod!

29/N

2010. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Ha te raktad ki, akkor valószínűleg ő szeretne veled lenni még és te valamiért hagyod neki... pl. vagy kívánod vagy szerelmes vagy belé, ezt neked kell tudnod. Ha ő megütött téged akkor vagy beteg vagy pedig inkább kell a tested neki, mint a lelked... Szóval csak rajtad áll, hogy vele leszel-e vagy sem. Szerintem ne legyél!

Azért vagytok együtt, mert gondolom szerettek együtt lenni és jól érzitek magatokat. Nem tudom, hogy miért ütött meg téged a pasi, de hiába jó vele, ezt bármikor megteheti megint.

Valószínűleg nem gyűlölöd, azért vagy vele, de egy erőszakos emberrel nem akarod leélni az életed, viszont néha túlságosan megkívánod még. Ez az én tippem...

2010. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni. Szinte ugyan ez történt velünk is. Párom betegesen féltékeny és elég agresszív természetű. Megütött, megszégyenített az utcán mindenki előtt. Szakítottam vele. (gondolhatod, az sem volt egy könnyű menet) Viszont még ennek ellenére is szerettem és iszonyatosan hiányzott. Visszafogadtam, ő megígérte hogy megváltozik mert nem akar elveszíteni. Sikerült is, már nem emel rám kezet, nem rángat meg az utcán, nem ordibál velem. Viszont továbbra is szörnyen féltékeny, pedig ki sem teszem a lábam nélküle. Lehet hogy már fizikailag nem bánt, de a féltékenységből sosem fog kigyógyulni. A kapcsolatunk szerintem ismét a végét járja, hisz elviselhetetlen mennyire bezárva tart, nincs semmi életem, mert nem enged élni. Csak vele lehetek se barátnők, se osztálytársak se semmi.:S Szerintem fontold meg, én is épp rágódom mit tegyek.

Problémás pasi esetében örülj hogy megszabadultál tőle..

2010. nov. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10 év után szakítottunk. Azóta nagyon jó a szexuális életünk. Mindketten tudjuk, hogy ez csak addig tart, amíg nem találunk valakit, akit megszeretünk. Utána már csak barátok leszünk.
2010. nov. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Toreador ***** válasza:
23:59, a mi kapcsolatunk is ilyen. Csak azzal a különbséggel, hogy én nagyon ritkán vagy "ellógok" találkozni a barátaimmal - így sem ő nem féltékenykedik, sem én nem leszek bezárva állandóan, mint egy kismadár -, vagy ha nagyon erősködök, akkor vagy elenged magától (bár nem lesz nyugodt), vagy megmondom neki, hogy lesz*rom, jöjjön velem, engem nem zavar, majd meglátja ő is legalább, hogy nincs mitől tartania. Az én barátom is volt már agresszív velem, kétszer is, mind a kétszer megbocsátottam neki, mert pia hatása alatt volt. Tudom, sokan mondják, hogy az alkohol nem kifogás, de marha sok dolgot megcsinál az ember részegen, amit józanon érdekes módon eszébe se jutna.... Persze mind a két alkalom után volt 1 hetes durci, amíg megemésztettem a dolgokat, de a végén a karjaiban kötöttem ki (nem lefeküdtünk egyből, csak megölelt, megcsókolt, beszélgettünk). Nincs mit tenni, odavagyunk egymásért, lehet a kérdező és a barátja közt is van valami láthatatlan nagyon erős kötelék, ami még az ilyen esetek után sem rendül meg. És - bár ez nézőpont kérdése - én azt mondom, hogy addig örülj, amíg féltékenykedik, mert ha már sz*rik rá, hogy mit csinálsz, kivel vagy, hol vagy, akkor már rég nem érdekled.... 21L
2010. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én is így vagyok én 20 ő 29 éves és 1évig voltunk együtt és összejárunk még a mainapig:(

Igaz nekem barátom van de ő nem elégít ki sajnos de imádom és lelkiismeret furrdalásom van hogy megcsalom:(

De az exem olyan szexet ad hogy.....és őt meg szerelemmel szeretem nem akarom elveszíteni már kb 2hónapja nem akarok vele találkozni

2010. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
MEGÜTÖTT. Tök mindegy, most mi van közöttetek a "szakítás" után, de sürgősen vessél neki véget.
2010. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetett olyan durva a helyzet és kiábrándító szerintem, hiszen egyáltalán nem félsz/tartasz tőle... Sőt még érzelmeket is táplálsz még iránta.

Nem rám tartozik, hogy miért, hogy és milyen keretek között ütött meg, de nem lehetett annyira durva ezek szerint. De ezt neked kell tudni!

Amúgy egyszer mindenki hibázhat. Bár én az ajtót, bútort szekrényeket szoktam szétcsapkodni mérgembe nem azt akire mérges vagyok...

2010. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!