Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engedjem el a lányt vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el a lányt vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja ismerkedtünk meg. Nagyon jó barátok lettünk, szinte minden nap találkozunk, mindketten vágyunk egymás társaságára, jól elvagyunk, és hiányzik, ha akár egy nap is kimarad. Én tovább akartam lépni, de a lány nem tud. Azt mondta, szeretetet érez, de szerelmet nem, illetve nem tudja, hogy a jövőben mik a céljai, és emiatt ő nem tud továbblépni. Látom rajt, hogy örlődik, és nem tudja, mit akar. Nem akar elveszíteni azt is mondta. Nem értem. Engedjem el, és legyünk csak barátok?

2019. nov. 18. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlo volt...

Mostanra vissza emlékszem , nagyon nevetséges és hülye voltam, nyomultam, sírtam, zaklattam...

Ha menni akkar menjen...

Amikor békén hagytam, 2-3 hét után nyomulni kezdet és hianyoztam neki, de nekem már nem kellett.

Szerintem hanyagold egy picit , ha hiányzol neki, keresni fog, ha nem had menjen.

2019. nov. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Engedjem el, és legyünk csak barátok?"


-Őszintén, most miért, volt valaha olyan, hogy az ellenkező eset,a rajta lógás, nyomulás, ilyenkor valaha is segített valakinek?.. Mert én soha nem láttam ilyet.


Igen, hagyd békén egy időre, nem is miatta, magad miatt főleg. Csak többre tartod magad ennél. Megmondta hogy perpill mi a helyzet, fölösleges ebben tipródnod mellette.


Ha kis idővel hiányzol neki, úgyis megkeres. (De a statisztika véleményem szerint nem túl jó esélyeket mutat neked alapból ezekre a helyzetekre)

2019. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben gimiben és még ez egyetem elején. Nagyon szerettem azt a lányt, de később beláttam, hogy óriási hibát követtem el.

Azt javasolom neked,hogy ne találkozz a lánnyal és ne is keressed, döntse csak el magában hogy mit is akar. Te nem egy rendelési lista vagy amin be lehet pipálni az igényeket és ha valami nem tetszik, akkor kihúzod azt a sort. Te egy ember vagy érzésekkel, erényekkel, hibákkal, ha ez számára nem megfelelő akkor keressen mást!!!

A legyünk barátok onnantól nem működik, hogy az egyik fél vágyik a másikra szexuálisan, és esetedben pont erről van szó.Átmegy a kapcsolat barátságba és a hölgyemény majd elmeséli neked hogyan jött össze egy tök jóképű kölökkel?!!! Lássuk be hogy ez rohadt megalázó!!!

Pillanatnyilag a lány irányít a kapcsolatotokban, Te elmondtad hogy mit érzel iránta, átpasszoltad a labdát neki és vársz. Ne félj, idővel rájön hogy mire vagy kire van szüksége és aszerint cselekszik. Adjál neki pár nap vagy pár hét haladékot, ha nem jelentkezik, akkor tovább állsz és keresel mást. Ne hagyjad hogy h---nek nézzen, mert ezzel elásod magad egy életre.Ha nem balhézol vele és megőrzöd a büszkeséged akkor simán lehet, hogy hónapokkal-évekkel később megjön az esze és jelentkezik, és akkor majd eldöntöd te mit akarsz kezdeni a kapcsolattal.

2019. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 2. vagyok


Azontúl, hogy 3-as kiegészítette amit írtam, annyit tennék hozzá, hogy a lány oldalán is voltam mostanában..


Nálam is volt valaki, itt én voltam a lány, aki "nemtudjamitakar", meg kapcsolat vége fázis volt, de a másik már többet akart volna, először csak levettem, utána aga is beismerte.


A pasi irtó értelmes, okos, intelligens, humoros, nagyon-nagyon kedvelem is. De pont ezért szüntettem meg a kettőnk közötti rendszeres kapcsolattartást, találkát meg pláne. Időnként ő felhozza, és jól esik bevallom látni meg beszélni vele, de ennyi, nem tudok többet adni neki..


Felhozta legutóbb is a baráti találkozót, de ilyen nincs. Ahol vonzalom van, ott nincs ilyen. Nekem ne mond kérdező, hogy te ezt beveszed. Csak abban reménykedsz, hogy majd idővel meggondolja magát veled kapcsolatban, míg "varátok" vagytok..


Ez a legalja szint szerintem. A csaj meg a saját részedről is.

Én tiszteltem a pasit nagyon, és nem húztam az agyát, és ezt így meg is mondtam neki, hogy bár nagyon kedvelem, de látom rajta, hogy ő többet akarna sé ez így rossz. Ennél meg többre becsülöm.


Szóval döntsd el, hogy ha már a csaj le is sz.rja az érzéseidet, te is leszarod-e ennyire saját magad. Sok ilyet láttam, én pl biztos nem csinálnám.


De ahogy érzed, maradj és szenvedj benne 1 meg 2 évet is akár, mint barátja, ha neked ez a szerepvállalás kell. Mondjuk nem fogom fel hogy nem értenéd a fenti szitut, de aki tudatosan csinálja, valahol meg is érdemli, erre csak azt mondom.


(ÉS ezt úgy mondom, hogy minkét oldalon voltam, tudom, mennyire sz.ar tud lenni, akkor is szakítottam meg kapcsolatot és nem barátkoztam, akire pl mai is gondolok néha de nem lehetett több.. ÉS akkor is, amikor máson láttam, hogy jobban megfogtam.)

2019. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!