Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire utal az, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal az, ha egy férfi minden apróságon megsértődik?

Figyelt kérdés
Mit lehet ezzel kezdeni, vagy mi az oka, ha valaki ilyen?
2019. nov. 18. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Vagy az, hogy folyamatosan megsérted vagy az, hogy olyan alkat, hogy neki ilyen alacsonyan van az ingerküszöbe.
2019. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Önbizalomhiány. Nem érzi elégnek magát. Empátia hiánya.
2019. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez eddig is így volt? Tapasztalatból mondom, hogy velem azért csinálta, hogy idegileg tönkretegyen és kiábránduljak belőle. Szakított is már velem azóta. Persze ő mindig úgy adta elő, hogy ő csak jótanácsokat akar nekem adni, de ahhoz miért kell felemelnie a hangját folyton? Egyszer elmentünk vezetni, én gyakorolotam, mindenféle ostobaságot kitalált, hogy én nem álltam meg a Stop táblánál, pedig de! És még ő vonult haza nagy duzzogva... Nem volt normális.
2019. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Hiszti.

Nem tudsz vele mit kezdeni. Az ilyet vagy még gyermekkorban kell kinevelni belőle, vagy pedig az illetőnek magától kell rajonnie hogy rohadt gáz és gyerekes amit csinál.

Te nem vagy sem az anyja, sem a terapeutaja.

2019. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Sok minden lehet, ebbol sztem a tipikus:vagy gyenge az illeto vagy jatszmazik. Ha gyenge akkor meditacio meg miegymas. Ha jatszmazik akkor szandekos akkor kell hagyni a pibe...
2019. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Az exem volt ilyen... ugy ereztem magam, mintha tojashejakon lepdelnek folyamatosan. Mindenen megsertodott, meg azon is, ha csak annyit irtam neki vissza, hogy rendben, smiley nelkul.

Utolag szamomra az jott le, hogy az volt a gond, amit az egyik válaszoló is irt: kiskorában kover fiu volt, es eleg csunya, apukaja elhagyta ot es az anyukajat, nagyon bizonytalan felnott lett belole. Onbizalomhianya volt, es mindent tamadasnak vett tolem, hogy o nem eleg jo hozzam.

2019. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Pszichológiai érdekesség, a túl érzékeny, sértődős emberek pontosan ugyanolyan agresszívak is.

Próbáld ki.

2019. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
7-esnek igaza van. Passzív- agresszív játékok, mártíromkodás, aztán rendre kiderül, hogy kb. ugyanolyan provokatív és agresszív a viselkedése, mint a másiknak.
2019. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Dulifuli?
2019. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Szimplán gyerek maradt és ez hiszti, ahogy más is írta. Egyik exem volt ilyen gyerekes, minden apróságon megsértődött, aztán duzzogott, csapkodott, kiabált. Ki is ábrándított a szánalmas viselkedésével. Soha többé ilyen emberrel, teljesen lehúzott.
2019. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!