Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom szar időszakot él és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szar időszakot él és heti 1 szex elég neki. Ez létezhet?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, kb minden nap találkozunk és együtt alszunk munka után.

Most egy hónapja elég szar időszaka van, anyagilag kb a 0-án áll, hétről hétre él napi 1-2 ezet forintból, amit hétvégente megkeres. Hétközben irodai munkája van, december elején kap csak fizetést. Az irodai munkája is új, egy hónapja kezdett.


Hiába alszunk együtt minden este, nem kíván csak heti 1x kb, azt is hétvégén...

Ha kimerült lenne megérteném, de eljár bulizni, nézünk filmeket, tehát kb mindenhez van energiája/kedve, csak a szexhez nem.


Én 23L, ő 22F.


2019. nov. 20. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Most kajak mi mondjuk meg neked? Letezhet, hisz elobb irtad le, hogy ez a helyzet 😂


Bar nem tudom milyen ferfi az ilyen, egy jo kettyintes a vilagert sem hagynek ki.


Amugy meg nem dolgozol, hogy neki ennyire kell nelkulozni, vay nem egyutt laktok?

2019. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Örülnél, hogy nem egy szexmániás, én örülök, hogy ilyen is létezik.
2019. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Van akinek havi 1 is elég
2019. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Várd meg míg megkapja a fizut, és helyrejön, majd utána nyilatkozz :) Van ilyen, hogy ha nincs sikerélmény, pénz, akkor szünetel a fajfenntartás :)

Az irodai munka agyilag fárasztó tud lenni. 8 órát egy helyben ülni sem egy leányálom.

2019. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt így exem, de velem is volt hasonló. Párkapcsolatban egy eléggé bő vérű nő vagyok, de volt olyan időszak az életemben, hogy nekem sem volt kedvem, hiába kedveskedett a párom.

A gondok egyszerűen elterítettek és nem kívántam a szexet csak a támogatást, bújást. De a párom megértette és elfogadta. Az ő igényeit kielégítettem másként.


De a fent említett exem is egy nagy szexuális igényekkel rendelkező férfi volt, csak elvesztette a munkáját és frusztrálta, hogy fogynak a tartalékai és sem magát nem tudta ellátni, sem nekem nem tudott kedveskedni, hiába mondtam, hogy a rám szánt fagyi-mozi-bármilyen pénzt magára költse.

S ilyen állapotában még merevedése sem volt.

2019. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A dugáson kívül még van valami, ami fontos még egy párkapcsolatban???
2019. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehez honapja van, ne b..sztasd meg te is. Nem lehet ennyit kibirni?
2019. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha napi egy-két ezresből eljár bulizni, nagyon ügyes a barátod!
2019. dec. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!