Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy viselte-viseli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy viselte-viseli a szingli létet nőként? És a szex mentes időszakot?

Figyelt kérdés

Január óta (akkor szakítottunk a volt párommal) egyáltalán nem foglalkoztattak ezek a kérdések komolyabban, mostanában viszont egyre inkább.

Gyakran vannak szexuális tartalmú álmaim.

És egyre jobban vágyom egy férfi közelségére, törődésére és őszinte szeretetére. Nem voltam túl szerencsés a férfiakat tekintve ezidáig, úgyhogy most már tényleg csak egy biztos és értékes férfit lennék képes az életembe engedni, de néha olyan szomorúnak érzem magam, es tanácstalannak.

El vagyok fáradva, már nem akarok keresni.

Csak egyszerűen arra vágyom, hogy most ő találjon rám.



2019. máj. 18. 09:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Én 24éve élek szex és mindentől mentes életet, sose volt barátnőm pedig szeretnék, átérzem a helyzeted!
2019. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb szingli nő ismerősöm a szexmentességet azért nem tartja. Vagy csak önként.


Nem igazán ismerek olyan nőt, aki ne tudna leakasztani gy pasi, ha hiányzik neki valami.

2019. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mielőtt megjön, sírni tudnék, úgy hiányzik egy férfi érintése, hálistennek gyorsna el is múlik, az állandó magányhoz hozzászoktam, nem vészes már, az elején nehéz volt.


A szexuális álmok nálam is előjöttek, mióta beszereztem az első vibrátorom, már nincs belőlük. Korábban nem gondoltam nagy dolognak, sőt, de bazz ez a vibrátor valami elképesztő.


Már csak az hiányzik, hogy megmarkolják a mellem és bókoljanak:)


Az elmúlt 5 évben kb 8 x szexeltem összesen, az utóbbi 1 évben egyáltalán nem..

2019. máj. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2%
@3: miért nem keresel valakit, aki bókol is...
2019. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Én nem az a fáját a nő vagyok, aki a szingliléte alatt könnyen lefekszik bárkivel.

Sajnos vagy nem sajnos, nekem nem megy az érzelmek nélküli szex.

Dehát lényegében pont erről is írok.

2019. máj. 18. 09:53
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Én nem 4 hónapja, hanem mondhatni évek óta nem szexeltem. Nem hiányzik. Maszturbálok. Akárkivel már nem akarok lefeküdni, nem akarok oylat, hogy valaki néha...közben meg mással is legyen...nem akarok több idiótát vagy kockázatot betegségre. Nem voltam, de most már attól is jobban tartok, mint önfeledtebb, hormonoktól telített fiatalabb koromban
2019. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen 2 évig, nem voltak alkalmi kapcsolataim, szex semmilyen formában nem volt, magamnak se, semmi. pedig mindig valaki nyomult, és lehetett volna, de nem olyanok voltak akikkel el tudtam volna képzelni. Nem volt nehéz kibírni, épp emiatt. Igaz az adott egy plusz tartást hogy tudtam sok mindenkinek tetszem, ha akarnám lehetne. Viszont ha mellettem van a párom, akit szeretek, nehéz kibírni néhány napot is, pl ha rokonok, vendégek is nálunk alszanak), mert ha őt látom persze szexelni támad kedvem. De amíg nem volt olyan aki vonzó, nem jutott eszembe, nem foglalkoztatott. Szerintem fejben dől el.
2019. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Három év volt az életemben, amikor nem volt kapcsolatom, többet szexeltem, mint amikor kapcsolatban éltem. Büszke nem vagyok arra az időszakra, de legalább kiéltem magam.
2019. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Voltam szingli sokáig de nem volt szexmentes időszak így tök jól.
2019. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

A nők meg a szex fontossága. Az évezred vicce. A nők többsége baromira jól elvan szex nélkül is, csak a mai világban annyira fel van fújva a szexualitás, hogy sok férfi azt hiszi a nőkről, hogy vérmes vadmacskák, akik napi szinten dugnak fűvel-fával.


A napokban beszélgettem a kolléganőimmel erről a témáról, és egyöntetűen azt mondták, ha nincs meg a tökéletes pasi, akkor elvannak a kis világukban, a szex leghalványabb kísértése nélkül is. Az megint más, amikor eszközként használják a szexet a nők, de az már egy másik fejezet, viszont az sem az élvezetekről szól.

2019. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!