Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ennyire gyenge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire gyenge vagy másnál is elöfordult már?

Figyelt kérdés

Nem tudom elfeledni az ex barátnőmet .Még szerelmes vagyok bele. Tetszik csinos és megörülök érte.

De sajnos már 10hónapja külön élünk ez idő alatt ő már rá jött arra hogy nem kelek neki jobb nélkülem és télleg nem keres nem ir nem hiv engem. Viszont azt mondta hogy kötödik hozzám. De már azis csak éppen ott van .

Szóval szeretném őt mindenfélle képpen meghóditani újra ! Azt hogyan ?


2019. nov. 20. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Látszólag ő nem szeretné, hogy újra meghódítsad szóval fejre is állhatsz akkor sem fog sikerülni.
2019. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg nincs másik pasija addig hajrá.
2019. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!