Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az, hogy a férfiak így gondolkodnak?

Figyelt kérdés
Míg meg nem szerzi a kiszemelt nőt addig mindent megtesz aztán meg a kapcsolatba már nem hajlandó erőt fektetni, nem udvarol, nem bókol, nincsenek beszélgetések nincs szinte semmi és neki ez így rendben van.

2019. nov. 20. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Hat mondjuk ugy vesztettem el mar not ez miatt:) de azt hiszem tanultam belole
2019. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez sokszor olyan mint egy új főnök vagy új kolléga, vagy új helyettes, új söprű jól söpör.


Amúgy változó. Van aki továbbra is egy édes mézes cukorfalat marad, van aki nem.

És ez a nőkre is igaz.


Én úgy vagyok ezzel, hogy az a nő akinél ez nekem csak addig tart míg meg nem kapom, az nem ér túl sokat csak ideiglenesen jó míg nincs jobb, vagy csak egy szex erejéig jó.

2019. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Maradjunk annyiban, hogy elég sok olyan ember van, férfi és nő is, aki a "kifogott halat nem etetünk" hozzállást produkálja a párkapcsolataiban.
2019. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10-ből 10.
2019. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori.
2019. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az ilyet minden esetben hanyagolni kell vagy változhat?
2019. nov. 20. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
1 es vagyok en nem valtoztam volna ha az a kapcsolat nem ert volna veget
2019. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es hány éves vagy?
2019. nov. 20. 19:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Van akire ez jellemző, másra meg nem. Ez ugyanolyan, mint ahogy vannak nők, akik elfelejtik, hogy a házasság előtt szerették a szexet. :D
2019. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan egy ilyen esettel van problémám, de nem tudom mi tévő legyek
2019. nov. 20. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!