Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azokat a Férfiakat kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Azokat a Férfiakat kérdezem, hogy miért nem dicséritek a párotokat, míg más nőket ajnároztok nekik?

Figyelt kérdés
Párom nagyon ritkán dicséri a külsőm, de más nőket, főleg a mellüket ajnàrozza nekem. Ez olyan megalázó. Ezt leszámitva nagyon jól bánik velem, minden nap szexelünk,meg minden, csak ez olyan zavaró. Már mondtam neki, de nem hagyja abba.

2019. nov. 21. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Mely férfiakat?
2019. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akik nem dicséritek a párotokat
2019. nov. 21. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy iyenről tudok, az pedig a te párod. Talán tőle kéne megkérdezned, nem?
2019. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Egy dolog őszintén beszélgetni a másikkal, akár egy másik nő külsejéről is, de az, hogy lépten nyomon más nők melleire van ráakaszkodva melletted... Biztos vagy te abban, hogy nem csak dugópajtinak vagy tartva?
2019. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

És te amúgy mit keresel mellette?


Ja persze, nagyon jól bánik veled, megy a tipikus enyhítő duma, hogy amúgy tök jók vagyunk együtt, nyilván... Nem.

2019. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akik nem dicséritek a párotokat
2019. nov. 21. 15:02
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Az én párom rendszeresen bókol nekem, szóval őt nem tudom megkérdezni. Ha gondolod, dobd át a válaszolóknak párod elérhetőségét, és megkérdezzük tőle.

Egyébként nyilván azért, mert nem tisztel, nem becsül, csak beéri veled, mert "ez van, ezt dobta a gép". De akinek annyi az önbecsülése és az intelligenciája, hogy ennyi is elég, az meg is érdemli.

2019. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem bókol folyamatosan, de más nők melleiről nem áradozik soha. Az már más kérdés, hogy mit gondol, de eszébe sem jut megbántani.
2019. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Minden nap elmondja, hogy mennyire izgatónak tart, milyen csodás a mellem, a fenekem, stb. Eddig mas nore max annyit mondott, hogy csinos, de azt is olyan kontextusban, hogy ez a no csinos, nem ertem, hogy lehet egy ilyen igenytelen pasival. Ha elkezdene mas melléről áradozni, tuti mondanám neki, hogy ez az utolsó alkalom volt. Tiszteletlensegnek tartom. Te se áradozol gondolom más férfiről szexualis ertelemben veve.
2019. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es, nagyon irigyellek, hogy ilyen párod van, .így szeret. Legyen sokáig így :)
2019. nov. 22. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!