Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom, de közben tönkreteszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom, de közben tönkreteszi a fél életem. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Ez a barátnőm már 1 hónapja van meg. Imádom, mindenre képes lennék érte, de sztem van neki valaki más is.. Gyakran amikor egy kis apró hülyeség miatt felkapja a vizet otrombán beszél velem, mint ahogy a részegek a kocsmában szoktak veszekedni kb. Én nem mondok rá semmit csak hogy "szeretlek kicsim"... És utána meg van olyan is hogy nyal nekem mint állat, szal esti telefonálásnál vagy amikor itt van 20szor elmondja másodpercenként hogy imádlak. mit tegyek, hogy a dolgok helyrejöjjenek?
2008. nov. 17. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ne kergess illúziókat. Az ilyen viselkedés nagyon nehezen változtatható. Hosszú idő sok türelem kell hozzá, de a siker nem garantált. Gondold végig hajlandó vagy-e időt, energiát belefektetni egy bizonytalan kimenetelű projectbe.
2008. nov. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha egy kemény hónapja vagytok együtt, akkor talán nem teszi tönkre a fél életedet... Ellenben, ha hosszú távon így fog viselkedni, mert ilyen szélsőséges a jelleme, akkor egy idő után tényleg ki fog készíteni. Szállj ki ebből, amíg még nem késő!
2008. nov. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Ha már 1 hónap után üvöltözik veled az nagyon nem jó jel, ilyenkor még őrült szerelemnek kell lángolnia. A párommal mi a első 1 évben egyszer sem veszekedtünk, nemhogy hangos szóváltásba keveredjünk. Később már kijöttek nézetbeli különbségek, de ezeket is meglehet oldani intelligens emberek módjára.

Petranova

2008. nov. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mond meg neki h téged ez zavar ..és idövel lehet h érted megváltozik:)
2008. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hangos kiabálás egyszerűen vérmérséklet kérdése,nem mindig a kultúrálatlanságé,mint ahogy szép szavakkal is el lehet egymást küldeni melegebb éghajlatra..Ez soxor még bántóbb tud lenni.Nézd meg a heves vérmérsékletű népeket,vagy a temperamentumosabb embereket:mind hangosan beszél,üvöltöznek egymással,mégis lehet,hogy hevesebb szerelem,mélyebb érzelmek húzódnak meg a háttérben,mint azoknál akik becézgetik egymást az első időkben,később meg ahogy hűl a szerelem,képmutatókká,simlisekké válnak.Az iméntire van egy tréfás kifejezés:"olaszos boldogság".Én is elég indulatos teremtés vagyok,de eddig mindig hasonló vérmérsékletű pasit sikerült magam mellé választani,illetve mindig hasonló beállítottságúak találtak meg;aki meg ezért elhagyott,azt egy percig se sajnáltam.Ha Téged irritál a lány stílusa,tényleg hagyd ott,mert jobb még az elején szakítani,minthogy később megutáld.
2008. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!