Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, szóval én is a barátnőm több mint 1 éve élünk boldog párkapcsolatban. Mindent meg teszünk azért hogy működjön persze vannak viták meg voltak hullám völgyek, de alap vetően mind ketten nagyon szeretjük egymást. Az a helyzet hogy barátnőmnek van egy olyan tulajdonsága hogy szereti elcsavarni a fiuk fejért persze ezt nem szándékosan teszi inkább úgy hogy a legszimpatikusabb gyerekkel jóban lesz és barátok lesznek. a helyzet az hogy egyre jobb barátja lett egy osztály társának már első nap mondtam neki amikor csak megemlítette hogy baj lesz. szépen lassan eljutottunk odáig hogy nincs már közös magán életünk csak élőbben tudunk max de ott is néha fel jön a gyerek mint téma szóval nem tudunk kettesben beszélgetni mert közben a gyerekkel ír, vagy játszani mert hozza a srácot is és közben ettől én harapós vagyok hogy jó formán szarik a fejemre és baszogat is mint kiderült ezt a gyereknek is elmondja, a srác mint kiderült uszítja ellenem hogy szakítson velem és jöjjön össze vele megpróbálja taperolni és hasonlok de ezt szerencsére nem engedi neki, de mivel együtt mennek suliba meg a barátnőm át megy suli után mindig hozzá mert a busz 1 órás késéssel jár és ott lakik a busz megállónál. sok időt töltenek egyben és tényleg azt mondja ő a legjobb barátja a srác meg próbálja ellnem hangolni és lenyúlni és még délután amikor együtt lehetnénk netten akkor is folyton vele irkod és foglakozik és szó szerint nincs magán életünk, nem könnyű egy távkapcsolat főleg így eljutottunk oda hogy én kérem hogy válaszon közülünk de nem tud illetve azt mondja engem választ de nem szünteti meg a kapcsolatot a másik sráccal én meg szépen lassan le épülök lelkileg nem bírom már elviselni ezt a helyzetet mert én midnél jobban szeretem amióta ez van néha gyűlölöm ordítok vele és azt kívánom bár meg se ismertem volna dühömbe de mégis mindennél jobban szeretem és nem akarom elhagyni, de nem tudom mit tegyek már mindent megpróbáltam hogy elvonjam a figyelmét de nem megy az utóbbi 1 hetet már szinte vegetálva töltöttem mit tegyek szerintetek

(ha azt írnátok hogy hazudik ebben meg abban azt mellőzétek mert tudom hogy mikor hazudik)

Idáig minden jól ment elég gyakran találkoztunk és legalább minimum napi 5 órát beszélgetünk de volt olyan hogy 12 órás skyp beszélgetés nem egyszer mindent megteszünk azért hogy ez a 200 kilométereres határ ne gátoljon bennünket és minden jól is ment eddig.


20/F


2011. okt. 9. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
A gyereknek verd be az orrát a lánnyal meg szakíts mert ennek vége.
2011. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

először haverkodni próbáltam a gyerekkel hogy tudod tesó csaját nem nyúljuk le, de én is egyre jobban a felé hajtok hogy le megyek és le ütőm, szerencsére tudom hol lakik :D

,de a csajjal nem akarok szakítani mert nagyon szeretem(L)

2011. okt. 9. 17:55
 3/10 anonim ***** válasza:
És ő is szeret téged? Szerinted mivel múlatják az időt azokban az órákban amíg nála van? Ha én szerelmes vagyok valakibe akkor nem megyek fel egy lány lakására és sz*rom le a párom közben.
2011. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szeret, csak nem tudom, valahogy túlságos élvezi hogy egyszer 2 ember szereti vagy nem tudom
2011. okt. 9. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont. persze hogy a csajnál ő lenne a nyerő. Őt minden nap látja téged meg alg, ott a távolság meg minden.. Ez a választósdi meg szerintem szánalmas...


F/16

2011. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Lehet hogy szeret téged,csak maga sem tudja mit akar! és lehet hogy tényleg csak barátok,de nem tud menekülni a fiútól..!
2011. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
18:03 Cica tudom hogy ez te írtad -.-
2011. okt. 9. 18:06
 8/10 anonim ***** válasza:

A csávónak mindenképp elvenném a kedvét a taperálástól meg az uszítástól.


De azért a csaj is érdekes.. Úszítják az ellen akit "szeret" és továbbra is haverkodik vele.. A barátnőm ellen úszítana egy csaj biztos összevesznék vele, nem hogy órákra fölmenni a lakására meg hasonlók.. Szerintem ebból kosár lesz kedves kérdező :(((


F/16

2011. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj tovább ha férfi vagy és könnyen ismerkedsz 1 hét alatt menni fog. A csajtól szerintem ne várj semmi jót. De az elégtétel végett én összeverném a srácot!
2011. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És mi lett ennek az egésznek a vége kedves kérdező?
2011. nov. 19. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!