Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett kicsit rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett kicsit rosszul a dolog?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettünk párommal ,hogy ki mit gondol másikról(még nagyon frissek vagyunk csak pár naposak)erre közölte ,hogy ő most azon van ne szeressen még belém túl hamar mert nem akarja h belém szeret és én otthagyom.Ez nekem kicsit rosszul esett ,hogy ezt így próbálja kontrolálni meg ,hogy ennyire tart tőlem..:S
2010. júl. 19. 00:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ha nem őszinte az a baj. Ha az akkor meg az. Na melyiket szeretnéd
2010. júl. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ne szarjál, ez csak jó jel,nagyon tetszel neki, és fél, hogy nem úgy jönnek össze a dolgok, ahogy szeretné.:)
2010. júl. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Hova fajul a világ... egyesek pár naposan már csajoznak/pasiznak! :S
2010. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
00:41 LOL!:D
2010. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
a pár naposat minden értelmes ember tudja értelmezni..ja csak te nem bocsi..
2010. júl. 19. 00:46
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
De figyelj már bogárka... többféle képpen lehet értelmezni. Nem azt írtad, hogy pár napja vagytok együtt, hanem hogy pár naposak vagytok. Nem velem van a gond... :D
2010. júl. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Na majd én megmondom a tutit:

MÁR beléd szeretett azért parázik ennyire, hogy te meg majd jól otthagyod. (Én legalábbis nem szoktam attól félni, hogy majd elhagy a csaj aki iránt sz­art sem érzek)

2010. júl. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én elgondolkoznék, hogy érdemes-e mellette maradni.

Egyszer voltam hasonló helyzetben. Szinte pont ugyanezt mondta nekem. Én meg ugyanezt visszamondtam, hogy oké, akkor én is azon vagyok...csak akkor minek járunk? Ezzel vége is lett. Elvárom, hogy ha valakivel együtt vagyok, az szeressen, és bízzon bennem. Az, hogy ilyen indokkal nem akar belédszeretni, a bizalom nagyfokú hiánya.

2010. júl. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.


Ne haragudj, de szerintem az nem olyan egetrengető nagy gond, ha még csak pár napja vannak együtt, hogy nem csak egymásért élnek. Először nem árt megismerő a másiket egy picikét, hogy azt mondhassa az ember, hogy mindenél jobban szereti...

2010. júl. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
nem az a bajom természetes ,hogy még nem úgy van vele ,hogy egymásért élünk csak mikor elkezdek egy kapcsolatot kialakítani valakivel szerintem a szerelem az alapja nem az ,hogy nem engedem majd később jöhet..
2010. júl. 19. 01:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!