Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok ezen kiakadva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok ezen kiakadva és érzem rosszul magam vagy sem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel több mint fél éve vagyunk együtt és eddig igen jól megvoltunk. Az elmúlt időszakban sajnos elég sok a vita, leginkább abból kiindulva, hogy annak ellenére hogy nyár van nem akar velem annyi időt sem együtt tölteni mint amennyit korábban(jelenleg heti 2-3 találkozó összesen, leginkább délutánonként pár órára, nagy ritkán egy este ha összejön). Próbálok tervezni közös programokat, hogy menjünk el pár napra valahova, például Balatonhoz de a terveimre nem igazán reagál, egyik fülén be, másikon ki és kb nem is foglalkozik ezekkel. Korábban sokkal több időt töltöttünk együtt, heti több együttalvás is megvolt és sok különböző programot csináltunk, most meg kb semmi. Ami pedig most történt az szíven ütött. Közölte velem, hogy a hétvégén lemegy a Balatonra a nővérével és a nővére barátaival ugyanis kibéreltek egy nyaralót és ott fognak bulizni, strandolni, szórakozni. Ezzel semmi gond nem lenne, mert nekem is vannak külön programjaim, megbízunk egymásban, csakhogy ezen a hétvégi balatoni bulin végig ott lesz az exe akiről tudni kell, hogy egy gerinctelen, hátulróljövős valaki, akinek ha lehetősége van rá akkor nyomul a barátnőmre és ellenem hangolja. Sajnos ismerem az illetőt, ugyanis korábban is próbált már belerondítani a kapcsolatunkba, és igen jól manipulálja a barátnőmet, felhozza a régi dolgaikat, sajnáltatja magát. Nagyon félek attól, hogy mi lesz ennek a hétvégének a következménye, ugyanis mostanában épp nem a legerősebb a kapcsolatunk, engem amúgy nem is hívtak erre a hétvégre annak ellenére, hogy más elhívta a barátját/barátnőjét és a barátnőm végig együtt lesz a volt barátjával. Egy házban alszik majd mindenki, együtt mennek strandolni, este bulizni én pedig eközben itthon fogok ülni és fogalmam sincs mi történik majd. Amiben biztos vagyok az az, hogy a gyerek igyekszik majd élni a lehetőséggel és ellenem hangolni a barátnőmet és nyomulni rá ahogy csak tud. Jelenleg emiatt is sokat vitatkozunk ugyanis amióta megtudtam ezt nem tudok másra gondolni, csak arra hogy vajon mi lesz a hétvégén.
2011. júl. 6. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért hangolná ellened a gyerek??

Ha pedig a barátnő ilyen befolyásolható kis ..., akkor ne foglalkozz vele, jobb ha elfelejted örökre. Irigy pedig ne légy.

2011. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Stojkovic ***** válasza:
Én mondjuk azt sem értem, hogy téged miért nem hívott el. Szar helyzet ez, de ha az exe szövege elég neki, hogy elbizonytalanodjon, akkor úgyis bukott dolog lenne az egész. De az is lehet, hogy nem lesz semmi és a barátnőd kitart és "jókislány" lesz. Remélem utóbbi.
2011. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A gyereknek már évek óta van barátnője ennek ellenére a barátnőmnek olyanokat mond, hogy valójában nem szereti a lányt akivel együtt van, újra vele akar együtt lenni és mivel a barátnőm nővére jóban van a sráccal előfordult, hogy ők is találkoztak ekkor pedig mindet bevetett, hogy engem ócsároljon, és igyekezzen magát erősíteni a barátnőmnél, engem pedig minden rossznak elmondani annak ellenére, hogy nem ismer. Ezeket a barátnőmtől tudom egyébként.
2011. júl. 6. 12:02
 4/9 Stojkovic ***** válasza:
Ha a barátnőd nem tudja megkülönböztetni a lejáratást a tényektől, akkor inkább vele illik össze, nem pedig veled. Ha te vagy a jó neki, akkor akárki akármit mondhat. Persze ez idegesítő, és érthető, hogy ez kiakaszt téged. Ha te kellesz neki, akkor veled marad és nem hallgat a hülyeségekre.
2011. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát az azért furcsa, hogy sehova nem megy el veled aztán nem hív téged a balatonra... Szerintem ennek vége van, csak még nem ismerte be.
2011. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megtörtént a hétvége amit fent leírtam és ahogy éreztem semmi jó nem lett belőle. A barátnőm mielőtt elment megígérte kedvesen, hogy felhív mindkét este és akkor beszélünk és megnyugtat majd, hogy nincs miért aggódnom. Ennek ellenére egész hétvége alatt egyszer keresett és akkor épp nem vettem fel a telefont egy sértődött sms-t küldött, hogy ő megpróbált engem elérni én nem "értékeltem" a próbálkozását. Ezen eléggé felháborodtam, hogy még ő van berágva rám így nem kerestem. Vasárnap este jött haza akkor sem próbált felhívni rámírni pedig a gépnél is itt voltam de ide se jött ide. Végül hétfő délelőtt keresett, akkor beszéltünk de még akkor is ő volt felháborodva amiért a hétvége miatt nem volt jó a kedvem és letette a telefont. Utána nem sokkal visszahívtam és próbáltam megkérdezni, hogy mikor találkozunk ugyanis a hétvége előtt láttam utoljára erre közölte hogy a szüleivel van dolga és nem tudja mikor érnek haza. Mondtam neki, hogy mindegy ha későn is de összefuthatnánk erre megígérte hogyha hazaértek felhív. Este 7 magasságában hívott fel amikor is közölte hogy épp abban a pillanatban hívta fel őket egy vidéki rokon hogy másnap a városban van dolga és náluk töltené az éjszakát és a vendég miatt semmiképp nem lesz jó a találkozó aznap. Ekkor már nagyon gyanús volt a sok kibúvó így nem túl korrekt módon de elsétáltam a házuk felé ugyanis negyed órányira lakunk egymástól hogy megnézzem ezt a bizonyos ismerőst, hogy valóban ott lehet-e. Mivel korábban már találkoztam vele, tudtam milyen autót is kell keresnem a ház előtt és természetesen a környéken sem találtam olyat. Leültem az utcában és kb 1 óra után láttam meg, hogy a bizonyos ex akit már említettem a barátnőmék házából jön ki 11 óra magasságában. Ezen nagyon kiakadtam ugyanis egyértelművé vált minden, miért hidegült el a barátnőm, miért nem vagyunk együtt többet, így hazafelé felhívtam és megemlítettem neki hogy kit is láttam az utcán, természetesen véletlennek beállítva. Először tagadott majd beismerte, hogy a délelőtti nem túl kedves telefonbeszélgetés miatt hívta át az exét hogy mint korábban beszélgessenek. Nagyon kiakadtam és megmondtam neki, hogy befejeztem ennyi volt, ezt követően egy fél óra után visszahívott és akkor már a történet az volt, hogy valójában nem ő hívta át hanem a barátnőm szülei ugyanis valamit áthozott nekik és utána kicsit ottmaradt.
2011. júl. 12. 11:53
 7/9 Stojkovic ***** válasza:
Nem akarok rosszat írni, de már nem is tudja, hogy mit hazudjon. Viszont az nem derült ki, hogy mi is történt, vagy nem történt. Vagy igen? Persze a hazugság az már gyanús, de nem lehet biztosra mondani, hogy miért hazudott. Még akkor sem, ha ilyenkor persze a legrosszabbra gondolsz. De az biztos, hogy az exét valahogy ki kellene iktatni. Persze ez általában patthelyzet. Próbálj meg beszélni a barátnőddel. A zavartságából és a gesztusaiból megpróbálhatsz következtetni, hogy tényleg van-e valami komoly baj.
2011. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy igencsak ingerült voltam attól a pillanattól kezdve, hogy megláttam a volt barátját tőlük eljönni 11óra magasságában és kiborultam. Nem olyannak ismertem meg mint aki félrelépne és ezt sokszor bizonygatta is, hogy ez lenne az utolsó dolog amit megtenne. Ennek ellenére természetesen nem éppen arra gondoltam, hogy csak egy ártatlan látogatásról lett volna szó, főleg hogy a barátnőm mindenféle kifogásokkal bújt ki az aznapi találkozónk alól. Így mikor este felhívtam és akkor is tagadott és a szemembe hazudott kiabáltam vele, hogy elegem van, hosszú hetek óta tűröm már, hogy nem találkozik velem, úgy kezel mint egy barátot de ez volt az utolsó csepp és befejeztem. Ő pedig nem is próbált meggyőzni, hogy nyugodjak meg, beszéljük ezt meg másnap vagy később hanem egyetértően mondta hogy valóban jobb lesz külön és nagyon szeretné ha boldog lennék a jövőben és biztos sok lánnyal hoz majd össze a sors. Ezzel ő lezártnak is tekinti az egészet. Megmondta, hogy ne beszéljünk többet, ő nem fog keresni és elmesélte, hogy az elkövetkező hetekben-hónapokban milyen programjai lesznek. Érezhetően nem váltott ki belőle érzelmeket az, hogy vége lett köztünk és le lett zárva fél évnyi kapcsolat tele emlékekkel és élményekkel. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy egyik nap még azt mondta a bizonyos hétvége előtt, hogy velem akar lenni, nem akar szakítani mert úgy érzi hozzám tartozik, és pár napra rá mikor kiborulok a volt barátja látogatásán lazán lezárja a kapcsolatunkat.
2011. júl. 13. 12:50
 9/9 Stojkovic ***** válasza:

Nők. Ne várj tőlük logikát. Az egyik nap ezt mondják a másik nap meg pont az ellenkezőjét. Nem mindig azért mert hazudni akarnának. Inkább ők sem tudják, hogy mit akarnak. Szerintem nem volt veled korrekt és az is lehet, hogy folyamatosan hazudik.

Majd lesz jobb is.

2011. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!