Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszi párom semmibe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi párom semmibe a kérésemet?

Figyelt kérdés
Szerintetek tisztességes egy házasságban ha az egyik fél kimarad éjszakára a másik kifejezett kérése és könyörgése ellenére?Mert ivott és emiatt autóval már nem tudott haza jönni.De amikor felemelte az alkoholos poharat tudta hogy párja haza várja.Fia névnapjára ment,de mivel az én családomban soha nem volt szokás éjszaka kimaradni ez nekem nagyon fáj,és nem is tudom megbocsájtani.Én soha nem tennék ilyet vele,szerintem ha férj és feleség valamilyen okból külön is megy köszönteni,azért éjszaka a párja mellett van a helye.Elhiszem hogy szeretne meginni valamit,de aki vezet az ne igyon.Ezenkívül azt gondoltam engem ettől jobban szeret is tisztel minthogy ezt megtegye velem.Ti hogyan gondoljátok ezt?
2019. nov. 25. 12:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Basszus, minden ejjel melletted van, erre egy ejszakat irigyelsz tole, amit a FIA mellett tolt?!

Nem prostizni ment vagy hasonlo, hanem azert, hogy jol erezze magat es unnepeljen!

Ha alapvetoen ilyen vagy, akkor ne csodalkozz azon, hogy megragadta a lehetoseget es kicsit kipihente magat toled!

2019. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nincs minden éjjel mellettem mert sokszor ellentétesen dolgozunk éjszakai műszakban is.
2019. nov. 25. 12:58
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda megbocsáthatatlan bűn, tényleg...

Az, hogy szeret és tisztel, nem azt jelenti, hogy tetszőleges kívánságodat teljesítenie kell. Főleg, ha sima kisajátítás motiválja. A ti családotokban nem volt szokás, náluk az. A fia névnapja pedig egyszer van egy évben.

2019. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%
Szia! Tudom,hogy fáj meg nehéz, de szerintem emiatt ne neheztelj rá. Egyedül azt kell megbeszélnetek,hogy nem volt róla szó előtte. Így nyilván neked is másabbul esett a dolog, de hát a fiáról van szó, ezt neked is meg kell értened, de attól neki meg ezt előre meg kellene veled beszélnie,hogy mégis mire számíts. Szerintem. De ez amúgy is kapcsolat függő, minden kapcsolatban más. És én ilyenkor azt szoktam neki mondani, hogy fordítsa vissza a helyzetet. Ő hogy érezne, ha ez lett volna, ha nem zavarta volna, akkor elnézést kérek, ha meg zavarta volna,hogy megbeszélés nélkül ott van hagyva,akkor legközelebb jusson eszébe és szóljon :)
2019. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Persze hogy tisztességes, már miért ne volna az? Párom is néha elmegy, sőt, ott is alszik valahol, és én is kiruccanok barinőkkel egy teljes hétvégére néha. Nem vagyunk összeragasztva, szerencsére mindketten szeretünk külön is programolni.


Azt meg aztán végképp nem értem miért mész le kutyuliba a könyörgéseddel. Régen rossz ha csak kierőszakolva van veled.


Vedd lazábban a dolgokat.

2019. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Az én szüleim egy életen keresztül együtt voltak,de a kórházon kívül egy nap sem aludtak külön egymástól.Én előre szóltam hogy velem ne tegyen ilyet,az én értékrendembe nem fér bele.Elhiszem hogy más másképp él,azt is megértem.A férjem viszont velem,tudatában is volt vele mennyire megbánt ezzel.Ti mit tettetek volna a helyében?
2019. nov. 25. 13:52
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Elválnék egy ilyen hisztis nőtől (nőként írom ezt)
2019. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Úgy úgy kérdező, ragaszkodj továbbra is a torz elcseszett értékrendedhez, de akkor ne lepődj meg, amikor elege lesz a hisztis, érzelmi zsaroló, kontrollmániás hárpia képedből és úgy elválik, mint a sicc. Csoda hogy eddig még nem jött meg az esze, de nyugi, ami késik nem múlik.
2019. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Jézus hasd menjen már szórakozni. Bocsi, de attól, hogy a szüleidnek ez volt az igénye, attól másnak még nem az. És ettől nem szar ember a férjed, sőt ez a normális, hogy van kis szórakozás neki is, meg neked is.

30n

2019. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nekem van torz értékrendem?Mert becsületes vagyok a páromhoz?Ha valakinek annyira fontos az alkohol hogy párját tudatosan így megbántja,persze az a normál értékrendű ember.Szerintem aki tudja hogy autóval van és vezet,az ne igyon.És ne maradjon ki éjszakára ha várják haza.
2019. nov. 25. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!