Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem elhanyagol. Szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elhanyagol. Szinte már semmibe vesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk házasok. A férjem szabad idejében számitogépes játékokon játszik. Rám sosem figyel. Ha társaságba megyünk ott is egyedül érzem magam mellette. Ápolt vagyok, dolgozom, házimunka fözés, a hobbijainak teret adok. Mi lehez a baj?

2018. dec. 8. 23:32
1 2
 1/14 feco8888 válasza:
64%

Hány évesek vagytok?

Szex van a kapcsolatban?

2018. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Hogy függő a férjed?
2018. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

3 választásod van.


1.: Szeretőd lesz.

2.: Lelépsz/kirakod.

3.: Nyelsz.

2018. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
4. Megbeszélitek
2018. dec. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Csak gyereket ne szülj kérlek amég ez nem rendeződik.
2018. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én volt férjemhez mentél hozzá? :D amúgy ha megbeszélés, vagy a tudat, hogy boldogtalan vagy vele nem segít, akkor ott nem lesz változás, max ha szétmentetek. Tapasztalat.
2018. dec. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg pont az a baj, hogy mindent megcsinálsz helyette, csicskának néz talán...valszeg elvárná azt is, hogy Te kezdeményezz ha foglalkozást/törődést akarsz.

Nem tudom mennyit segít be a házimunkába/vásárlásba például. Elvisz e valahova, vannak e közös programok? Van e sex? Ha mindenbe szarik bele, lehet az is, hogy már nem szeret.

Sajnos az egész nap számítógépen játszó férfiatlan lények, ahelyett, hogy a nővel foglalkozna(már megkapott,házasok vagytok utána minek teperne ugyebár?) általában örök agglegény típusok. Látnod kellett volna kihez mész hozzá!


Persze majd aztmondod, eddig nem volt ilyen! De! Csak most szúrt szemet számodra.

2018. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Az is lehet, hogy megváltoztál, de te nem veszed észre magadon. Vissza kell emlékezni arra, amikor még rád figyelt és megteremteni ugyanazt a helyzetet.
2018. dec. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Valahol megértem az ilyen pasikat, én sem szoktam tartalmas beszélgetéseket folytatni a takarítónővel. Pedig ő is ápolt, takarít, a hobbijaimban sem akadályoz, de valahogy mégis kevésnek érzem ezt egy kapcsolathoz.

Nagyon sok nő becsicskul a pasijának, a popsiját kinyalja és még bocsánatot is kér, aztán csodálkozik, hogy a pasi szarba se nézi.

Innen már nehéz visszafordulni. Persze mindent meg lehet beszélni. Ha a pasi is nyitott és még nem kényelmesedett el végleg, akkor lehet dolgozni a kapcsolaton. De ha ő is úgy van vele mint sokan, hogy szerinte minden rendben, csak hisztizel vagy menstruálsz, akkor akár fejre is állhatsz.

2018. dec. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%
Tudod, mit tegyél, csak vadidegenektől vársz megerősítést, akiknek fogalmuk sincs a viszonyotokról vagy a személyiségetekről.
2018. dec. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!