Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tipusu az ilyen ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tipusu az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Röviden annyi a történet hogy nagyon megbántott a férjem még pénteken.Azóta,megmondom őszintén nem akartam vele beszélni,haragszok rà nagyon.Azóta kb 3 mondatot beszéltünk.Viszont nem kezdeményez békülést,beszélgetést vagy hogy miken kéne változtatni hogy ne vàljunk el.Csak néz ártatlan kiskutya szemekkel mint akinek fogalma sincs róla hogy miért haragszok.Mostanra viszont nálam betelt a pohár.Meddig mehet ez igy?Én ezen rágom magam mióta ő meg elvan...ezekszerint.Elmondtam pàr embernek mi történt,igazából nekem adtak igazat.Mit mondjak neki ezek után?En hozzam fel az egészet,vagy vàrjak még?!Vagy csak nekem tűnik úgy hogy neki oly mindegy?!
2019. nov. 27. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak ilyen viták és meg nem oldott sérelmek. Vagy lenyeled vagy próbálsz igazodni hozzá. Nincs tökéletes életű család, arra törekedj hogy tudj néha engedni neki és elnézni dolgokat. Rövid az élet az nehéz, főleg egyedül.
2019. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom de velünk mindig ez van,ha megbànt vagy osszeveszünk sosem beszéljük meg.Mint ha misem történt volna,en meg magamban próbálom elrendezni de màr nem megy!!
2019. nov. 27. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

A férfiaknak el kell mondani, hogy mi a bajod, ők csak abból értenek. Sértődésből, utalgatásból nem!

N.

2019. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel bántott meg? Írd meg hátha tudok mondani 1-2 okosságot.
2019. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Lehet azért nem tudod, hogy milyen típusú ember a férjed, mert mindenkivel beszélsz, csak vele nem.
2019. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!