Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem fel lazábban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel lazábban? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy recepciós lány, és a párom többször találkozott vele, a lány megkereste facen, a haverja meg fűzte a páromat h menjen rá, és hogy az a csaj jobb mint én. Rosszul esett hogy erre a párom nem reagált semmit, nem állította le a haverjat. A párom meg megkereste instan. A csaj felkoszontotte messengeren privátba, gondolom hátha ebből beszélgetés folytatódik. barátom meg lájkolta a képét. Tudom h butaság lenne ilyen miatt feltekenykedni, de rosszul esik, idegesít az a csaj. Tényleg eléggé odateszi magát külsőben, párom azt mondta róla h normális, ahogy beszéltek. Van lány haverja páromnak, vele nincs semmi bajom, sztem aranyos, rá nem is vagyok féltekeny. De ez a csaj vlhogy nagyon zavar, veszekedtunk mar emiatt, nem értem hogy miért nem tudja legalább a kedvemért figyelmen kívül hagyni a csajt, ha tudja h bánt.:( Hogyan nyomjam el magamban ezt? Más is érzett ilyet?:(
2019. nov. 29. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem hagyja figyelmen kívül, mert érdekli őt a csaj, a te érzéseid meg nem. Ha elakarod magadban nyomni azt, hogy a pasidnál fontosabb hogy a másik lánnyal alakuljon neki a kapcsolata, te tudod, de én nem ignorálnám a jeleket. Kevés az infó, de úgy tűnik most hogy óvatosan úszik az árral, kíváncsi hova fut ki vele a helyzet, de persze mint általában az ilyen helyzeteknél, nem akar pofára esni, szóval addig maradhatsz mellette.
2019. nov. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Izabella220 ***** válasza:
Teljesen indokolt a viselkedésed. Hidd el a barátod azt is kiakarná magyarázni ha valami komolyabban kaptad volna. Ne légy naiv.
2019. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Téged teljesen hülyének néz a párod. Biztosan nem rugdalná ki azt a dekoratív hölgyet az ágyából. Addig fog flörtölgetni vele a hátad mögött, amíg hagyod.

Amúgy tudom, milyen sz.. r érzés. Én például egy percig nem hagynám, hogy bohócot csináljanak belőlem.

2019. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!