Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem lazábban a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

barátommal 7 hónapja járunk, és tudom hogy nem normális, de néha "féltékeny vagy", pl nyáron lesz egy autós találkozó amire már évek óta rendszerint elmegy, engem nem akar vinni mert szerinte engem ez úgysem érdekel (igazából szívesen mennék vele, de a barátai nem szeretnek engem, inkább ezért nem akarja ő sem) szóval... már előre ezen kattogok, hogy nélkülem elmegy több napra.. meg sokszor mikor én nem vagyok suliban, csak ülök, elgépezgetek, de nem csinálok semmi értelmeset, csak őt várom hogy hívjon vagy írjon, neki meg zajlik az élete, elvan a családjával, haverjaival. nem azzal van bajom, hogy éli az életét, hanem azzal, hogy én túlságosan "tőle függök". nagyon szeretem és nem akarom visszafogni, se hátráltatni.

hogyan legyek én is olyan laza és szabad, mint egy normális kapcsolatban ált. a nők?

19/L


2013. máj. 28. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Találj te is magadnak elfoglaltságot, ami leköt akkor, amikor ő nem veled foglalkozik.
2013. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!