Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlattal lehet...

Rajesh kérdése:

Milyen gyakorlattal lehet leszedni a hasamról és a csípőmről a hájat? Nem vészes de látszik. Sajnos az étrendemet nem tudom megváltoztatni nem én főzök. Max a menyiséget tudom befolyásolni.

Figyelt kérdés
Régebben rengeteget fekvőztem, felüléseztem, de kifejezetten sokat nem mozogtam kondizni nem jártam és most sem és ezt is el akarom kerülni. Talán még kockáim is vannak és azt akarom VÉGREREDMÉNYNEK hogy látszódjanak.
2018. máj. 3. 16:13
 1/3 A kérdező kommentje:
21 éves fiú vagyok egész nap otthon vagyok nem járok kondizni.
2018. máj. 3. 16:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Genetika, hogy honnan fogsz, több mozgással és/vagy kevesebb evéssel kalóriadeficitet kell elérned, a gyakorlatok legfeljebb izmosítani tudnak, zsírt nem szednek le.
2018. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerü.ha ennyi idös vagy,és otthon is vagy,odaállhatsz a konyhába és megcsinálhatod magadnak a kaját..
2018. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!