Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek, ha a szüleit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek, ha a szüleitek ellenziek a párkapcsolatodat?

Figyelt kérdés

20 éves egyetmista lányként otthon élek, mert nem tudok elmenni teljes állásban dolgozni az iskola mellett, és jó kapcsolatom van a szüleimmel a magánéleti kérdésektōl eltekintve. Egy friss kapcsolatról van szó, a barátommal heti 1x tudunk találkozni, akkor ott is alszom nála. Sok dolga van, és hétvégente általában hazamegy egy másik városba. Kaptam már ilyen megjegyzést otthon, hogy miért nem ér rá hétvégén, nem csinálunk programot, otthon ülök stb, de ez sértōen jön ki. Ti hogyan kezelnétek?

Az illetō kifejezetten gazdagnak mondható, a mi családunk inkább jómódúnak mondható. Azt is megkaptam már, hogy ‘mi össze se hasonlíthatjuk magunkat velük’ ami tény, de ilyen fiatalon nem hiszem, hogy olyan fontos lenne, beleszületett ebbe a helyzetbe. Csak nagyon zavaróak a szüleim megjegyzései, elrontják a kedvemet, amikor indulok találkozni vele.



2019. dec. 3. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy csak a nagyon szükséges infót áruld el anyádéknak. Mást ne,és ne is hozd szóba, nevét se ejtsd ki,ha nem muszáj.
2019. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ebből nem azt érzem, hogy ellenzik a szüleid ezt a kapcsolatot, csak fenntartásaik vannak.

Egyébként azon én is meg vagyok döbbenve, hogy hétvégente sosem marad ott azért, hogy veled több időt tölthessen.

Ha náluk otthon valami nagyobb munka van (mondjuk pont azon a hétvégén disznót ölnek), vagy épp valamelyik családtagot köszöntik név- ill. születésnapján, akkor megértem. És ha csak néhány hete jártok, akkor elképzelhető, hogy eddig minden hétvégére adódott valami. Ha viszont semmi különös oka nincs, csak ő anyuci szoknyájához akar szaladni, amikor csak lehet, akkor viszont nekem is meglenne a véleményem a fickóról, és ezt biztosan el is mondanám a lányomnak.

2019. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez messze van az ellenzèstől. Csupán látják azt, hogy nem foglalkozik veled túlzottan az újdonsült lovag, ezèrt kèrdezősködnek. Mellesleg megjegyzem, jogosak a felvetèseik, èrdemes lenne rajta elgondolkodni. Lehet, hogy azèrt is kedvtelenít el, mert èrzed, hogy igazuk van. Mármint nem az anyagi helyzetét illetően, hanem a hètvègèket èrtve. Pláne egy friss kapcsolatban mèg oda kène lenni egymásèrt, fura ez a heti 1 tali. Te nem szoktad elhívni magatokhoz?
2019. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz velük. Idővel, ha látják, hogy jól megvagytok, remélhetőleg ők is megszeretik majd. Ha meg nem, akkor így jártak, a te életed és a te barátod, a lényeg, hogy te boldog légy!

(Jaj, amúgy az én szüleim hogy örülnének neki, ha lenne már barátom, szerintem bárkit elfogadnának már :D )

Üdv, és sok sikert!

26/N

2019. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!