Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha a barátnőm az exeivel lóg (illetve akivel már korábban lefeküdt)? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A baráti társaságában kb 5-6 srác van, a többiek lányok. Ebből az 5-6 srácból már 3-al lefeküdt. Az egyikükkel sokáig voltak együtt, egy másikkal csak kezdtek összejönni, de a szex után mégsem jöttek össze. A harmadik pedig a legjobb barátja, akivel már kicsi koruk óta ismerik egymást, és ez a barátja egyszer bevallotta hogy szerelmes belé. Ez már azután történt hogy lefeküdtek egymással. Mi kb 1 éve vagyunk együtt, és nagyon komoly a kapcsolatunk, házasságot, gyereket tervezünk, de zavar hogy időnként eljár ezzel a baráti társasággal szórakozni, illetve az még jobban zavar hogy külön külön is eljár ezekkel a srácokkal. Az egyik exével, nevezzük Péternek koncertekre, moziba járnak, olyan filmre amit mondjuk én nem szeretek. Találkoztam már vele, nem tűnt rosszarcnak vagy ilyesmi, de ez számomra zavaró, de hát barátok. A másik pedig, nevezzük Róbertnek, kiskoruk óta legjobb barátok. Miután lefeküdtek bevallotta hogy szerelmes belé. A párom viszont nem akart vele összejönni. Ezért Róbert azt mondta hogy ezt felejtsék el, mert neki fontosabb az hogy barátok legyenek mint ez.

Így barátok maradtak, és azóta is legjobb barátok, és eljárnak időnként együtt. Próbáltam vele beszélni hogy számomra ez nagyon kellemetlen, de nem kérhetem tőle hogy a legjobb barátjával szakítsa meg a kapcsolatot. Meg azt sem hogy ne járjon ebbe a baráti társaságba.. Mit gondoltok, mit kéne tennem? Ez így normális?



2019. dec. 4. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem másukon is lóg.
2019. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat, mondani sok mindent lehet, ha kozben tettekkel meg folyamatosan megalazom a masikat.
2019. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyénfüggő, én személy szerint nem tudnám elfogadni, de biztosan vannak akik másképp gondolják, te kell eldöntsd mennyire tudsz így bízni benne. Mert ha nem tudsz, akkor az egész kapcsolatnak lőttek.

Bár nekem már nem tartozik a barát fogalmához az, hogy szerelmet vall, meg lefekszenek egymással. Oda azért kell már vonzalom is.

2019. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Az egyik barátommal már 7 éve barátok vagyunk, és még a legelején szerelmet vallott, de én nem akartam semmit, úgyhogy aztán túl léptünk ezen. Azóta sem került szóba egyszer sem, és barátnője is van már.

Egy másik sráccal is már régóta barátok vagyunk, 2x több is történt köztünk, de azóta sem vagyok belé szerelmes, és nem akarok tőle semmit.

Mindkét srácot nagyon szeretem, mint embert, soha senki miatt nem fogok osszeveszni velük, de szerelmes másba vagyok, aki minden téren megmozgat.

2019. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te tudod, én baromira nem terveznék és nem is lennék együtt ilyen emberrel.

Barátokkal nem k*runk.

2019. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd, ha a társaság felével lefeküdt, akkor k. betűs szóval szokták illetni, mondhatom azt is, hogy könnyűvérű. A barátokkal nem szokás lefeküdni, exekkel sem barátkozni.
2019. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A vonzalom nem ugyanaz, mint a szerelem. Ideális esetben abarátnőd azért feküdt le velük annak idején, mert vonzódott hozzájuk, de azért nem jött össze, mert nem volt beléjük szerelmes. Mivel nyilvánvalóan lelki kötődés is volt köztük, barátok maradtak.

Igen, egyetértek, itt a kérdés az, te meg tudsz-e bízni. Ne a külvilággal foglalkozz! Ha te biztos vagy abban, hogy beléd szerelmes, és nem csalna meg, akkor ne érdekeljen mások véleménye!

2019. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

“A baráti társaságában kb 5-6 srác van, a többiek lányok. Ebből az 5-6 srácból már 3-al lefeküdt”


Eddig olvastam el. Olvasd el mégegyszer te is. Na! Szerinted a barátnőd tud különbséget tenni haver meg szexpartner közt? csaknem összefeküdt mindenkivel már.

2019. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta szakítottunk. Kiderült hogy azóta mióta együtt voltunk megcsalt két barátjával is...
2020. máj. 11. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:

5 haverból 5-nek megvolt? Vagy a régiekkel nosztalgiázott?

Igazi feleség alapanyag a csaj 😂

2020. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!