Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, ha egy férfi szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, ha egy férfi szerelmes, beleőrül abba a gondolatba, hogy a szerelmével korábban már más is lefeküdt?

Figyelt kérdés
A női magazinok mind azt mondják, hogy a férfiak gyűlölnek abba belegondolni, hogy a barátnőjük előttük már más férfival is szexelt, ha meg sokkal, akkor pláne! Ez tényleg így van? Tényleg annyira szeretnétek az elsők lenni a barátnőtöknél? ŐSZINTÉN!
2012. jún. 5. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Ordas nagy baromság.
2012. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
nem.
2012. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Oltárira nem! Normális pasi, normális életfelfogással tudja hogy ez nincs így és el is fogadja.
2012. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 DiMalto ***** válasza:
47%
Ha nem reklámozza folyton,h átment rajta a fél megye,akár elviselhető is lehet a gondolat....
2012. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Első véleményét osztom
2012. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Én egy olyan lányba voltam szerelmes, akinek aktívan volt palija, de én pont lesz@rtam hogy a pasija is járatja benne a kukacot, sőt, én úgy gondoltam hogy majd ha eljön az én időm, az enyém jobban fogja szeretni! :D
2012. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sincs így. Mondjuk én nem jönnék össze olyan lánnyal, aki "nagyon sok" pasival volt, mert úgyérezném, hogy én is csak egy vagyok a sok közül és nem tudnám elhinni, hogy komolyan gondolja. Szóval nem az zavarna, hogy előtte mással is szexelt. Ha megcsal, az őrítő, az is őrítő, ha viszonzatlanul szerelmes vagyok belé, és ő meg mással szexel, de amúgy kapcsolatban el lehet fogadni, hogy előttünk voltak mások.
2012. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 5. 15:21
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Ezt az oltári baromságot :DDDDDDDDD
2012. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Johnny B. Goode ***** válasza:
54%
Engem csak az zavarna, ha a környékbeli kis k*csögök mondhatnák el magukról, hogy már átmentek rajta...
2012. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!