Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondják akinek 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják akinek 30 évesen nincs nője, az meleg?!

Figyelt kérdés

Itt vagyok jelenleg még 30 évesen, páratlanul. Exem óta nincs nő aki elviselne vagy magáénak akarna tudni. Jószívű, segítőkész, családszerető és megbízható férfi vagyok. Nem cigizek, nem iszom alkoholt, sokat dolgozom. Viszont úgy néznek rám a nők mintha leprás lennék. Ha azt vesszük nem is vagyok csúnya.


Kérdezgetnek van e valakim, ciki nem ciki nincs senkim és belátható időn belül nem is látok rá esélyt hogy legyen. Aki szóba jöhet, az passzol rögtön, mert valami hibádzik. Még csak színházba se akarnak velem jönni, pedig én állnám a költséget.


Ilyenek a nők sajnos, fagyos a szívük.🙈


2019. dec. 4. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne meleg? Főleg, ha volt már barátnője, csak akkor épp 30 évesen nincs. Nekem nincs bajom még azokkal sem, akik 30 évesen még nem jártak nővel sem, max azt gondolom, hogy nagyon félénkek, visszahúzódók.

De ez rád kérdező nem vonatkozik, mert mint írtad, neked volt már barátnőd.

Egyébként pedig ne általánosíts. Tudom, vannak nagyon nem szimpatikus, sokat elváró, semmit fel nem mutató nők. De vannak azért normális nők is. Csak hát nem az a többség.


28l9 N

2019. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, akinek 30 évesen nincs nője, az nem szükségszerűen meleg.
2019. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
kb minden 3. ferfinak nincs noje 30 felett, akkor az mind meleg? Dehogy, nagyon kis szazalekuk az.
2019. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

jó nagy marhaság.


Nagyon sokan szakítanak 28-30-32 stb éves korban és éppen nincs senkijük...akkor mindenki meleg lehetne.

2019. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Többen úgy fejezték ki magukat hogy akinek 30 éves korára nincs gyereke és felesége az b...zi.
2019. dec. 4. 16:06
 6/17 anonim ***** válasza:
na akik ezt mondják az mind retardált
2019. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rám értve természetesen, nem a többi 30 évesre.
2019. dec. 4. 16:15
 8/17 anonim ***** válasza:
33 Vagyok. Volt mar eleg nom, most nincs. Nem vagyok buza. Akkor most mi van-e?
2019. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom magam megvédeni, mert tényleg nincs senkim és az nem téma hogy volt, mert az a lényeg hogy most nincs pedig már ideje lenne.... Ez a logika hogy nincs nő akkor b...i az illető.
2019. dec. 4. 16:41
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért pont 30?
2019. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!