Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves fiú vagyok és meleg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobi Tobi kérdése:

16 éves fiú vagyok és meleg. Van egy barátom"nem közeli"de tetszik nekem mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Szeretnék megismerkedni egy korombeli fiúval(16 éves vagyok)de nem tudom,hogy hogyan kezdjek bele.Van egy fiú aki tetszik nekem de nem tudom,hogy ő hetero vagy meleg.Eddig csak az interneten beszélgettünk(nem társkeresőn)láttam már róla képet és nagyon tetszik nekem :)Jó fej is és szoktunk kettesben beszélgetni.Nem tudom,hogy elmondjam e neki hogy szeretem mert ha esetleg rosszul sül el elmondhatja másnak is és ugye tudjuk,hogy a mai világban szinte mindenki csúfolja a melegeket.

ui:. Aki csak kritizáli tud meg leszólni az lécci ne is írjon pl olyanokat hogy 16 évesen még nem is tudok semmit.11 éves korom óta tudom,hogy meleg vagyok és azóta sokat gondolkoztam és 100% biztos vagyok magamban.



2014. febr. 16. 04:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
válts nőre. ne d**szd el az életed ilyen fiatalon.
2014. febr. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondtam,hogy ne írjatok ilyen válaszokat és nem b***m el az életem én így vagyok boldog a fiúkkal
2014. febr. 16. 04:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb találkoznod kellene vele személyesen, sokat beszélgetni, közben kiderülhet, hogy ő merre érdeklődik és hogy valóban tetszik e, megbizhatsz e benne, kiöntheteted e neki a lelkedet.Ne kapkodj van időd.
2014. febr. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :)
2014. febr. 16. 05:30
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Kérd meg, hogy korrepetáljon helyesírásból! Két legyet ütsz egy csapásra. ;)
2014. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp találkoznotok kell.Jó,hogy neten ismered,de személyesen teljesen más a helyzet.Addig még meg nem ismered személyesen,közelebbről,addig ne mondd el neki.

Ha a sors egymásnak rendelt titeket,nem is kell hogy elmondd neki,mert akkor már ő is tudja.

Sok Szerencsét!!

2014. febr. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!