Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne változtatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne változtatni a dolgokon? Hogyan becsüljön a párom?

Figyelt kérdés

Párommal június óta együtt lakunk. Ő 21, én 20 éves vagyok. Ő dolgozik, mellette levelezőn tanul. Még én is tanulok, hamarosan vizsgázok és később szeretnék tovább tanulni is, de előtte dolgozni szeretnék mert a családom anyagilag nem tud támogatni.

Jelenleg diákmunkákat keresek nagy erővel, csak sajnos heti 3x tudnék menni maximum, és sehova se vesznek be. Sok helyen fix a heti 5 nap.

A komolyabb probléma, hogy a párom munkatársai közül egy idős ember, rávette hogy tipp mix játékon játszon. Titokban, de rakja csak mindent tagad. Elolvastam egy beszélgetésüket, és kiderült hogy fizetés után duplán fog játszani, nekem ezt nem mondta volna el és most hogy kiderült folyamatosan azt mondta, hogy ő ezt már mondta nekem. Elment dolgozni de munka előtti idejében próbáltam vele felvenni a kapcsolatot írásban, olyanokat irt, hogy magammal akarom elhitetni azokat a dolgokat amiket ő nem csinál, eleget mond el nekem, nem ver át, ne bolonduljak meg olyan dolog miatt amit tudtam, az összes pénz rám ment el a diétámra, nem volt érdemes kutakodnom utána hogy minden sz**ba belekössek, nem tudok én semmit sem, összekeverem a fogalmakat, lelkileg nem terrorizál, nem nyomorít meg mert azt saját magam megteszem.


Ilyeneket írt reggel. Mint aki saját magát is beakarja csapni, és azt akarja bebeszélni nekem hogy semmit nem csinál csak én képzelem. Nekem semmi munkahelyi dolgot se mond el, hiába kérdezem mi újság nap végén. Egész nap a munkatársával el van, felnőtt filmet küldött neki a 47 éves munkatársa, párom erre azt reagálta nekem hogy ő azért reagált a videóra mert olyan passzban volt, és azon csámcsogtak. Ugyan ez a munkatársa kérte hogy ő is küldjön neki hasonló tartalmakat, egyébként nős emberről van szó.

Az ő keresete van, és az én pénzem amit gyakorlatra kapok ezért megyek el diákmunkára mert amíg nem vizsgázok addig nem tudok rendes állásban dolgozni.


Pajzsmirigy beteg vagyok, és alacsony az önbecsülésem. Ezért személyi edzőhöz járok, tőle kaptam étrendet és az alapján eszek. Igyekszem akciós és olcsó dolgokat venni amit adott nap kell ennem, és ami drágább azt inkább otthagyom a boltba. Mint kiderült párom rakta folyamatosan a tippeit, de sose jött be neki és ezért majd újra próbálja. Persze ezt is tagadta. Nem lenne bajom a csajos képekkel sem, hogyha nem lenne az önbecsülésem alacsony és ha jól néznék ki. Fogytam már, de lelkileg úgy érzem nyomorítva vagyok. Ha észhez akarom téríteni a barátomat, akkor visszaadja mert szerinte valamit valamiért. Bármikor kidobhat az albérletből, ezt a fölényét kihasználja.


Sose volt ilyen korábban. Lassan 1,5 éve vagyunk együtt. Sose tipp mixezett régen sem, nem érdekelték a videók, a csajos képek. Velem sose viselkedett így. Nem tudom én hogy tudnék erősebb lenni, hogyan lehetnék én fölénybe és mit tudnék csinálni ilyen helyzetben hogy ő egy kicsit észhez kapjon és vegyen emberszámba? Hiába mondom neki hogy lelkileg terrorizál, tagadja. Szóban nem tudok vele leülni, beszélni arról mi bánt, mert nem fogja fel. Írásban viszont igen, de másnap már olyan mintha nem is beszéltünk volna meg semmit sem, sokszor úgy bánt szavakkal hogy észre sem veszi. Azt hiszi ő elvan nyomva és azt hiszi hogy neki azért kell robotolnia hogy nekem jó legyen.


Aki tud segíteni nekem nagyon hálás lennék.



2019. dec. 5. 07:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Problémák az ő részéről: szerencsejáték, fenyegetés (hogy kitesz az albérletből).


Problémák a te részedről: önbecsülés hiánya, hiszti (felnőtt képek, bazze, komolyan? Ezen fennakadni?)


Nincs egyensúlyban a kapcsolatotok. Ő eltart, és ezzel plusz kiváltságokat is elvár. Az alap, h ne szólj bele, mire költi a pénzét (Tippmix), ha már neked az ő pénzéből kell személyi edző.


Menj el dolgozni. Ha akkor sem javul a srác (nem fog), akkor szakíts.

2019. dec. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember valodi arcat akkor latod meg, ha folenyes helyzetbe kerül veled szemben. Most meglattad a pasid valodi arcat. Ez nem fog valtozni. A szerencsejatekozik fugges kezdete meg csak a hab a tortan. En biztos nem vesztegetnek erre több idot.
2019. dec. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez elszomorít, mert nem gondolok a szakításra :(
2019. dec. 5. 07:52
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

Hát először is ő nem egy gyámság alatt lévő kisgyerek, akit számonkérsz! Ha az összes pénzét felteszi, ahhoz sincs semmi közöd!Az én volt párom mindennap tipmixelt és volt hogy egy nap többször is és akkor mi van. A saját pénztárcádba kéne kotorászni és abból gazdálkodni!Nem az övét megpróbálni beosztani! Ja tehát akkor te nem is teszel hozzá anyagilag semmit sehova de elvárások vannak. XD Ez mindig így lesz amíg világ a világ egy nő nem függhet, nem lehet kiszolgáltatva anyagilag senkinek!És nézzd a másik szemszögéből is egy kicsit a szitut....

Anyagilag nem veszed ki a részed semmiből tehát egy kolonc lehetsz aki kövér is és még bizonytalan is.. hát ez nem egy főnyeremény egy férfinak sem.Kezdj magaddal vmit és ha már lelkileg, fizikilag rendben vagy utána érdemes keresni vkit.

2019. dec. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Amíg téged segít az edzővel, kajával, lakhatással, szerintem se turkálj a pénztárcájában mert ez tényleg elég rosszul veszi ki magát. Becsülni pedig akkor fog ha felülemelkedsz a problémáidon, jó formában leszel, megnő az önbizalmad és lesz saját kereseted.


Neked kell eldöntened, hogy ezt mellette akarod végigcsinálni vagy otthagyod őt és egyedül kűzdesz meg ezekért az eredményekért.


Változni nem hiszem hogy fog, nincs szüksége rá...

2019. dec. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%

Ahhoz, hogy "felülkerekedj" rajta, bizony változtatni kell ezen a kiszolgáltatott helyzeten. Nem lehettek egyenlő felek, mert az ő pénzétől függsz. És nem is kezel egyenrangú félként. (ami nekem intő jel, hiszen az ember életében többször is ki lesz szolgáltatva pl betegség miatt, nőknél szülés miatt).


Ahhoz, hogy neked bármi alapod legyen, ahhoz, bizony stabilizálni kell magad mind anyagi mind lelki téren.


De ha ennyi alapján van értelme véleményt mondani egy kapcsolatról, akkor én azt látom, hogy ez a férfi nem hozzád való.

2019. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

Miért akarsz fölényben lenni? Ez egy verseny, vagy bírkózas, de nem kapcsolat.

Annyira meg nem rossz neked, ha szakításra nem is gondolsz. Akkor panaszkodj tovább, és jónapot!

Gondolom, (jóval) fiatalabb is vagy nála, ezért sem tekint rád egyenrangúként. De úgy, hogy ő is tart el, te laksz nála, te így inkább vagy gyerek státuszban. Ez távolról sem egy egészséges, felnőtt párkapcsolat.

2019. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Hát én márpedig szakítanék... marha jó kapcsolat ahol hazudnak, hülyének néznek, titkolóznak és elverik a fizut szerencsejátékra. Igazi álomkép... 21 vagy édesistenem! Előtted a jövő. Nem egy szottyadt 50-es vagy, ahol a férj szerencsejátékozik, hát csinálja, mert már amúgy is 25 éve nyúzzátok egymást... bakker egy fél éves kapcoslat ez, ahol megy a maszatolás, a titkolózás és az átverés!

Ebben mégis mit akarsz?! 21 vagy menj már ki ismerkedni, tied a világ. Lesz időd normális diákmunkára, be tudod vállalni a heti 5 napot akár estiben.

Tied az élet, előtted áll, megvalósíthatod a dolgaid, míg ő ott fog egyhelyben a langyos hígf*sban tocsogni mert elveri a pnézét tippmixre. 22 évesen... mekkora nyomoronc ez a gyerek már.


31n

2019. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Van egy barátnőm, akit interneten bepalizott egy srác. Mindenki hülyének nézte, én azt gondoltam, hogy hihetetlen a sztorija és hogy ilyen naiv legyen, nem is nagyon van nála naivabb és butább. Tévedtem :D :D
2019. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még gyerek tippmixel nincs komolyabb szándékai azon felül hogy eltart. Persze hogy övé az utolsó szó. Miért nem javasolom neki hogy menjetek el kirándulni valamerre kettesben stb. Ha nem megy csak a tippmixel foglalkozik meg a női videókon én a helyedben ott hagynám. Minek néz más nőket ha te ott vagy neki!? Adj magadra ha nem teheted meg hogy márkás cuccokat vegyél bemész egy tűri a stb kisminkeled magad stb. Ne sirankozz ezt a pasik nem díjazzák.
2019. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!