Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez minek a jele? Nekem kene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minek a jele? Nekem kene valtoztatni?

Figyelt kérdés

A baratommal bar mostanaban van tobb problemank is, de az egyik ezek kozul hogy nagyon elter a szeretetnyelvunk es ebben sok konfliktus gyokerezik. A baratomnak egyertelmuen az erintes ami fontos, elkepesztoen bujos, puszilgatos, olelgetos, de sajnos nekem ez nem esik jol. Ugy erzem egyre kevesbe, mintha megfolytana, nagyon kellemetlen erzes mikor egy nap huszadjara ker tolem puszik es jon oda megolelni. Nem arrol van szo, hogy nem szeretnem ot, de ez nekem terhes. En akkor szeretek ilyen dolgokat tenni mikor en szeretnem es nem amikor ugymon “ ra vagyok kenyszeritve”. Este sem tudok ugy aludni, hogy nagyon szorosan hozzam van bujva, en ezt nem szeretem, de neki meg ez kell. Sajnos mikor sokadjar kerem kedvesen, hogy mondjuk menjen arrebb egy kicsit mert nem tudok igy aludni es akkor sem teszi meg en meg mar nagyon faradt vagyok elegge fel tud idegesiteni es ellokom magamtol kinomban.:( A baratom nem erti meg, hogy miert nem szeretem ezeket, es nem erti ezzel miert lehet problemaja barkinek is. Rengeteget veszekszunk emiatt es mar komolyan elgondolkoztat, hogy tenyleg csak az en hibam? Ez nem normalis, hogy ennyire nem szeretem ha ezt csinalja? Kerlek segitsetek mert ramehet a kapcsolatunk..

19/L 23/F


2019. szept. 13. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten szerintem mind a kettőtöknek alkalmazkodni kellene a másikhoz.

Talán azért csinálja veled ezt ilyen intenzíven mert ő vágyik ugyanerre fordítva.

Te miből érzed leginkább a szeretetet? A szeretet nyelvek közül? (Gondolom ismered őket, azért írtad ezt)

Mondd el neki, hogy ehelyett minek örülnél jobban! Ezt veszekedéssel nem lehet megoldani!

Sokszor nem az a baj amit mondunk, hanem ahogyan mondjuk!

Én a helyedben kicsit megerőltetném magam, és én kezdeményeznék több ölelést, csókot..

És tisztáznám vele, hogy tartsa tiszteletben az én időmet és igényeimet, mondd el neki, hogy te sokkal jobban érzed az ő szeretetét, ha pl apró ajándékokat ad, vagy több szívességet tesz meg neked, vagy bármi amit te fontosnak érzel.


Én ezt pl úgy szoktam magyarázni a páromnak, hogy nagyon kedves tőle, hogy tudja, hogy szeretem a fagyit, de hiába hoz nekem mindig csoki fagyit, ha én a vaníliát szeretem..


Persze ez csak egy példa, de szerintem jól mutatja, hogy a szeretetet tanuljuk meg aszerint kifejezni a másiknak ahogyan ő vágyik rá, és fordítva ugyanígy.


Szóval ne veszekedj, ülj le vele, kerdezd meg neki mi esik a legjobban, igyekezz azt tenni és mondd el te mit szeretnél, ő pedig úgy mutassa ki.

2019. szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Keress magadnak olyan pasit aki nem mutatja ki neked hogy szeret. Ha neked ez kell akkor hagyd szegényt békén had találjon olyan nőt aki valóban tényleg szereti és nem teher neki a puszi se. Te ebbe a pasiba tuti nem vagy szerelmes.
2019. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez nem a te hibad, en is ilyen vagyok


ne akkor kezdj vele errol beszelni mikor megolel/odabujik, hanem ultesd le, vezesd be a temat, hogy te mennyire szereted de van egy dolog ami neked fontos es beszelni szeretnel vele errol (veszekedes, hangfelemeles nelkul) es legyenszives hallgasson meg

majd eloadod neki, amit akarsz


en mar elmultam 40 es egesz eletemben utaltam az ugy alvast, hogy osszebujnak a parok, en attol megorulok, nem tudok elaludni, mert erzem a lehelletet, a mozdulatait, stb. kikeszit

de en errol tudok, es en ezt ugyesen kikommunikalom felejuk, hogy ne legyen belole sertodes

nalunk ugy zajlik az elalvas, hogy 2 kulon matrac van osszetolva, mintha egy agyban aludnank, de megsem, mert az o mozdulatai az en matracomat nem mozgatjak

lefekszunk aludni, es odabujok hozza, vagy o bujik oda enhozzam, kicsit fekszunk, simi, esetleg beszelgetunk es mikor erzem h mindjart elalszom, akkor visszamaszok a sajat matracomra


egy kiados alvasnal nincs fontosabb az emberi test szamara (a folyadek meg a kaja utan) szoval nalam a nyugodt alvas szent, es aki ezt nem erti meg/nem tudja elfogadni azzal eleve nem koltozok ossze


lehet ha minden ejjel rendesen ki tudod aludni magad, akkor a napkozbeni odabujasat is sokkal nagyobb turelemmel fogod tudni elviselni!

2019. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a kielegito valaszokat mindenkepp hasznosak lesznek!
2019. szept. 13. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!