Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fenyegetésnek minősül?

Figyelt kérdés
A párom rajtakapott hogy beszélgetek egy fiúval aki tetszik. Találkoztam is vele (nem történt semmi olyan) de ezt a párom nem tudja. Azt mondta, hogy ha megtudja hogy megcsalom öt, akkor mi a kórházba, ő meg a sitten köt ki.

2019. dec. 6. 18:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
A párod egy címeres ökör, hogy a kibszna az ajtón helyett inkább fenyeget egy ledér lotyót.
2019. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

Én még időben szakítanék vele.

L

2019. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen ez fenyegetés. És ebbe az a sz.r, hogy a harmadik vajon tudja, hogy neked pasid van? Mert khm, ebbe az egészbe ő lenne az elsődleges bántalmazott mivel mit sem tud a dolgokról.


Már az ijesztő hogy így reagálja le a pasid ezt a kérdést ilyen macsó bunkó módon és nem úgy hogy : " Drágám te tulajdonképp most mit akarsz? "


Mert ezek szerint nem olyan erős az a szerelem.

2019. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat ahol a csávó nem tudta hogy a csajnak akivel kavar, házassága van.


Akkor megtudta mikor a férj rájött a dolgokra és megkereste a gyereket is, nem csak a nő baját látta el. A csóri srácnak konkrétan eltört vagy 3-4 bordája, a karja, és műteni kellett mert az egyik szemére majdnem megvakult. Ja, és azóta is sántít, a térde is szét lett verve. Van vagy 10 éves sztori, de brutális....

2019. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
😅😅😅
2019. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!