Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedni szeretnék egy normális fiúval, de mégis hol? Vagy már nincsenek ilyen normális felfogású fiúk?

Figyelt kérdés

Lehet, túl nagyok az elvárásaim? Legyen megértő, megbízható, őszinte, hűséges, /mosolygós/, tudja élvezni az életet, ne legyen olyan bulizós, ne azért legyen együtt egy lánnyal, mert szép a lány.

Amúgy én 17 éves lány vagyok. Pest megyei. És komoly kapcsolat lenne az ideális számomra.

Sehol nem lehet már 'találni' ilyen normális felfogású fiút?


2010. júl. 19. 19:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

de küldj egy privit...:P


17f

2010. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ilyesmi vagyok és Pest megye:)
2010. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

nekem is írhatsz, ha bírod a távkapcsolatot :)


16F

2010. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
pl beírsz ide és tessék:D
2010. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
"ne azért legyen együtt egy lánnyal, mert szép a lány." Nálam ez félig hibádzik, mert nekem ez is fontos. Amúgy többi sima ügy :)
2010. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem nagyok az elvárásaid hidd el vannak még ilyen fiuk:D én ilyet keresek csak nem fiút ha nem lányt:D de látod már van 3 jelenzekéző úriember:D

19F

2010. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
én is ezt kérdezem ,kedves kérdező...
2010. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én is majdnem így vagyok...csak 18 vagyok és lány...:D

Én sem találok ilyen pasit. :(

Nagyon nehéz olyan pasira bukkanni, aki rendes, értelmes, stb..és emelett elfogad, és megért engem.

2010. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
én meg olyan lányok jelentkezését várom, aki annyira lusta mint én, ne legyen túl komoly, lehessen nevetni vele, ha éhes vagyok akkor mosolyogva csináljon nekem legalább rántottát, de sütve nem mikróba, mert azt nem szertem. stb...
2010. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Én már több ilyen csajt megismertem, jófej, vicces, megértő meg a többi, viszont nálam majdnem mindig ott hibádzott, hogy nem tetszett :S
2010. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!