Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet kedves, őszinte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kedves, őszinte, érzékeny, csinos, normális és okos 20 feletti nőkkel ismerkedni egy 29 éves férfinek? Egyáltalán a mai világban hol találni ilyeneket? Hol lehetne ismerkedni ilyen Nőkkel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Bárhol. De, ha lehet akkor ne neten próbálkozz. A társkeresők tele vannak beképzelt kis libákkal. Sima átlagos külsejük van, aztán nagyobb az egojuk egy 10/10-es csajnál. Mondjuk erről a sok fiú is tehet, akik csak úgy verekednek értük. Vicc az egész:D
2011. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ucsiha Madara ***** válasza:
67%
Itthon a törvény tiltja a többnejűséget.
2011. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos én is azt tapasztalom, hogy netes társkeresők nem igazán nyerőek. Pár lány ír csak vissza, de már ott is azt írja a többségük, hogy nem ismerkedni van fent, csak barátkozni. :(


Amúgy bármi jöhet, ismerkedési helyek (de azt ne írjátok, hogy bárhol, meg bármikor, akár utcán is, buszon stb. ezek azért nem túl reális dolgok )


Diszkókat így egyértelműen kilőném, nem hiszem, hogy értelmes nőkkel lenne tele.:) Olyan helyek érdekelnének, ahol tényleg szép és értelmes lányokkal/nőkkel lehetne ismerkedni.

2011. nov. 5. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja perszre, ilyet akarsz, aztán mégis a szemét, átverős csajok után csorgatod a nyálad...


De a kérdésedre válaszolva: miért kell leirni a társkeresőt? Ne mondd, hogy minden lány csak barátkozni akar. És ha azt akar, mi van? Én is voltam fent társkeresőn, és nem kerestem társat, mert külföldre készültem. De megismerkedtem a jelenlegi barátommal, szerelmes lettem...és most már közösen tervezgetünk. És diszkóba is járnak normális lányok is.

2011. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%

"miért kell leirni a társkeresőt?"


Mert minek szenvedni egy tök átlagos vagy ronda lányért a neten, ha élőben könnyebben lehet ismerkedni, ráadásul csinos/szép lányokkal.

Én csak nevetni tudok azon a sok beképzelt lányon, akik ott fent vannak. Úgy feltuningolja a sok hülye fiú az önbizalmukat, hogy 10x szebbnek és okosabbnak képzelik magukat a valóságnál.

2011. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!