Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan férfiak, akikkel csak addig jó minden, amíg nincs hivatalosan kimondva, hogy egy pár vagyunk?

Figyelt kérdés

Egészen addig kb egész nap írnak, igénylik a találkozást, cukiskodnak, romantikusak, érdeklődnek, bókolnak. Aztán ahogy ki van mondva, hogy járunk, egyből nem írnak, nem hívnak találkozni, vagy legalább is jóval ritkábban. A bókok elmaradnak, előveszik az igazi énjüket, ami nem is olyan romantikus és kedves, mint gondoltam.


Most akkor járjak úgy valakivel, hogy ő nem tud róla, csak én veszem úgy, hogy ez egy párkapcsolat? :D


2019. dec. 16. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért, amiért állásmeghallgatáson csinos vagy, mosolyogsz, vicces vagy, de a munkahelyen már nem feltétlenül. Komoly verseny van a nőkért, ezért kénytelenek egy ideig erőn felül teljesíteni, de hosszú távon ez nyilván nem folytatható.
2019. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akkor ez nem csak nekem tűnt fel... klassz :D

Nem tudom, lehet aztán ők is így látnak minket.

Valószínű hátradőlnek a dologban.

2019. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez volt a kampány. Mihelyt meg lett választva már nem kell teljesíteni. Politika.


Viszont én néha nőknél láttam ilyet, hogy konkrét járás volt, kézen fogva séta, puszik, stb de mihelyt kimondod, hogy szeretlek vagy el akarod kötelezni akkor visszatáncol, mintha megijedne az elköteleződéstől vagy mi. Addig minden úgy ment ahogy kellett míg ki nem lett mondva.

Úgy látszik embere válogatja nem pedig, hogy ki milyen nemű.

2019. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mind ilyen... Megszerezte amit akart, mostmár nincs miért hajtani, hátradőlhet, és szarhat bele mindenbe.
2019. dec. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Barnabas333 ***** válasza:
Ez nem csak a férfiakra igaz, ugyanezt tapasztalom a nőknél is. 42F
2019. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rockarc ***** válasza:

Nem sikerult kiismerni, hogy valojaban milyen ember. Aki szerepet jatszik, azt azert eszre lehet venni. Amikor azt mondjak, hogy magadat add a randin, akkor az pont ezert egy jo tanacs, mert akkor azt az embert ismeri meg, aki vagy, nem pedig azt a szerepet, amit a szineszkedessel magadra oltesz. De sokan barmire kepesek egy kis sex-ert, akarmilyen szanalmas is.


Jobb emberismeret kell, hogy atlass ezeken. Jobban jarsz, ha nem a mesebeli elkepzelt lovaghoz hasonlitgatod a veled szmeben ulot, hanem arra koncentralsz, hogy mennyire oszinte, van-e benne tisztelet, tud-e normalisan kommunikalni. Ezekben legyen jo, utana mar valogathatsz kedved szerint, hogy eleg humoros-e, vagy ideirom az incel sracok kedveert, hogy van-e megfelelo anyagi hattere? Aki szineszkedik, jatszmazik, hezital, azokat pedig azonnal lapatra tenni, legalabbis en ezt tapasztaltam.


43F

2019. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert ezek az emberek lazázni akarnak, nem kapcsolatban energiát ölni.
2019. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"hivatalosan" - az a házasság.

De amúgy, már kifogott halnak tart. Ilyenkor kell figyelni, kevés toleranciával. Te ÚGY szeretted még, ne változzon, mert akkor a korábbi hazugság volt.

2019. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!