Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki milyen tempóban halad az...

Ki milyen tempóban halad az ismerkedés "fázisában"? (amiből kapcsolat lesz, de még nincs hivatalosan kimondva) Együttalvás, otthon bemutatás, szex stb?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 23:29
 1/4 Moszuke ***** válasza:

túl gyorsan ezért nem jutok el már az első randiig sem:D

nem értem azt akik kerülgetik a forró kását.. vagy szimpi vagyok vagy nem... az "ismerkedés" úgysem változtat érdemben semmit. nem elég az ha a belsőmbe beleszeret.

a belső csak megtart.

2013. dec. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: s akkor nem gondolkozol ez az okon? :o

Amúgy nálam elég rosszul jött ki a tempó, bár nem is biztos, hogy lesz még belőle kapcsolat. Másfél hónapja volt, hogy egy társaságban a mellettem ülő pasi mondogatta néha nekem, h meg szeretne ismerni jobban, utána hazavitt, és meg is csókolt... Na én már örültem, h végre valaki aki nekem is bejön. De előre ittam a medve bőrére. 2 hétig csetelés, majd beültünk valahova kettesben, utána nem keresett.. kb másfél hét múlva tisztáztuk a helyzetet, h szívesen tárgyal még velem, de nem tud még új párkapcsolatba kezdeni. Megint egy hét szünet, újból csetelgettünk néha, pénteken lejött egy haverjával borozni velem meg még pár ismerőssel, tegnap meghívott pizzázni... de még mindig nincsenek szándékai. :( Én meg hullámvasutazok az érzelmeimmel, de egyre jobban vonz a világa.

2013. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Az exemmel egy ideje ismertük egymást, aztán kb. 3 hónapig udvarolt, mielőtt megcsókolt. A első csóktól számítva jártunk. Utána még két hét volt, mire lefeküdtünk, két hónap után mutatott be otthon, másfél év után költöztünk össze, 5 év után szakítottunk.


De például a párommal az első randin szexeltünk, két hét után mutatott be - igaz, véletlenül - anyukájának, és még két hét eltelt, mire járni kezdtünk. De egyből össze is költöztünk.


Szóval egyáltalán nincs rá recept. Minden pár, minden élethelyzet más.

2013. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
olyan tempó ahogyan az időm engedi. Nem ez az egyetlen dolog az életemben, és a fontossági sorrendemet se rúgom fel senkiért se!
2013. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!