Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tudtok adni tippet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tudtok adni tippet?

Figyelt kérdés

A barátnőm élete tömören arról szól, hogy folyamatosan az exét emlegeti, nem veszi észre, hogy ez amúgy engem bánt..

A legjobb barátnője is egy olyan szituációban ahol olyannak tűnt mintha én csak az idegeit akartam volna húzni a srácnak védte az exét.

A srác a legjobb barátnőjének is leírta, hogy milyen jó lenne ha újra így, úgy meg amúgy..

De a végén mégis csak nekem lett igazam a dolgokban.

De viszont barátnőm teljesen megcsavarodott, alig akar irántam valamit kimutatni..



2019. dec. 16. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, még nem áll készen új kapcsolatra.
2019. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A tanácsom az, hogy köszönj el békességben.

Az a nő aki folyton az exét emlegeti az nem áll készen kapcsolatra, nem rád koncentrál. Gondolom nem telt el túl sok idő a szakítása óta és egy pótlékot keres, aki tudja helyettesíteni az exét és ha nem úgy viselkedsz ahogy az exe, akkor azt szóvá teszi. Ennél hálátlanabb helyzetet el sem tudok képzelni, önként senki nem vállal ja be ezt a szerepet.

2019. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megbántani nem lehet, csak megbántódni.

Ha bánt téged, ha emelgeti az exét, akkor az egy tükör neked az élettől, hogy ideje lenne önvizsgálatot tartanod, és feloldanod az ezzel kapcsolatos fájdalmaidat.

2019. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!