Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha szeretitek a másikat de mégsem akartok/tudtok vele együtt maradni?

Figyelt kérdés

Igazából a kezdeti hűde nagy szerelem már elmúlt, de nagyon jól megvagyunk minden téren, viszont a jövőbeni terveink nem igazán egyeznek. Van köztünk nem kevés korkülönbség, ebből adódóan sokmindenről más a véleményünk (házasság, család, gyerekek).

Ő szeretne minél hamarabb, én pedig csak évek múlva és ebből nem enged egyikőnk sem.

Viszont én nehezen viselem a változást is, szakítást is.. de muszáj lesz nemsokára meglépnem.

Ti mit tennétek?


2017. ápr. 22. 14:21
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
Hát ez nehéz helyzet. Előbb utóbb eljön a pont amikor nem lehet tovább halogatni a szakítást. Szóval gyávábbaknak a kivárást javaslom és úgyis jön a vízválasztó, és akkor szépen balhésan ahogy illik szét tudtok válni.
2017. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Nálam az van, hogy elhanyagol. Észre sem veszi, neki elég ez a borzasztóan kevés együtt töltött idő is. (heti 5-6 óra jobb esetben) Amúgy pedig jól kijövünk, lelkileg is támaszt tudunk nyújtani egymásnak. De nekem több együtt töltött időre van szükségem, és fáj, hogy ő nem így gondolja. Úgyhogy szakítottam. A legfájóbb az egészben, hogy egyikünk sem hibás.
2017. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

2-es, ne áltasd magad azzal, hogy egyikőtök sem hibás. Mindkettőtök az. Mindig, minden kapcsolatban két ember a hibás a gondokért. De mindennek oka van. Hiába akarjátok egymást, ha mások a célok. Ez a kérdezőre is vonatkozik.

Én is voltam ilyen helyzetben, nem okoskodásból írtam.

2017. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Úgy értettem, hogy nincs miért okolnunk a másikat. Nem történt megcsalás és semmi olyan, ami miatt haragudnunk kéne egymásra. Úgy talán könnyebb lenne, hiszen a szeretetet csak a gyűlölet tudja kioltani. :)
2017. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:/

ezért jobb ha távoltartja magát az ember a nőktől. úgy nem lehet baj, bár akkor meg uncsi az élet :D

és nehéz is mert a nők rámenősek és sokszor nehéz ellenállni, a többi meg már alakul utána..

2017. ápr. 22. 20:24
 6/10 A kérdező kommentje:

Ti hogy döntenétek el h kit válasszatok? Mi alapján? Kitől lehetne segítséget kérni?

Én már nem bírom ezt :/

2017. ápr. 27. 15:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen keresnék egy olyan személyt akivel nem kell ilyeneken kinlódni veszekedni!Az màr rég rossz hogy ez felmerül!
2017. aug. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Keress a neten tarsat, ott lehet szűrni korosztalyra is aztán a kezdeti beszélgetessel egybol lecsekkolhatod a celjairol

Az élet leginkább csak inkompetenseket hoz. Akinek pl van valakije es felrejár ill teljesen más mint ami kéne

2017. aug. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Neten is kamuznak. Olyan dolgok tudnak kiderülni h ihaj..

Első hónapokba a rossz oldalukat kifejezetten szeretik elhalgatni.

2017. aug. 6. 13:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? És hány évesek vagytok?
2018. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!