Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan akinek a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek a kapcsolatát az mentette meg hogy beleegyezett abba hogy nyitott kapcsolatuk legyen a másik partner nagyobb szexuális étvágya miatt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 10:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a nyitott kapcsolatnak nincs értelme, sem testileg, sem lelkileg nem tudtok már úgy kötődni egymáshoz, mint egy normális kapcsolatban. Én a helyedben, bármennyire is fáj, inkább elengedném a dolgot.
2019. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha én beleegyezek abba, hogy mással is dugjon, akkor már nem szeretem. Ha őt nem érdekli, ha más dug engem, ő sem szeret. Semmi értelme a nyitott kapcsolatnak. Vagyis egyetlen esetben igen: amikor a gyerek miatt nem váltok, de mindkettőtöknek megvan a kis magánélete és nincs féltékenység. De ezt sem nevezném komoly kapcsolatnak, csak egyféle döntésnek a sok közül.
2019. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27%

#10 Az a vicces, hogy ebben a kèrdésben nem a szabadság korlátozás volt a téma, hanem a nagy szexuális étvágy.


Fene sem érti, hogy egyesek miért ebben látják a megoldást, az nem jutott eszébe az illetō partnernek, hogy aktívabb szexuális èletet éljen a párjával? Csak szerintem hangzik nevetségesnek, hogy valaki ebben látja a kizárólagos megoldást? Végülis a kérdés (úgy értelmeztem) nem arról szólt, hogy a párom arra vágyna, hogy váltogassa a szex partnereit...

2019. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Mi a válságba került házasságunk miattnyitottunk.


Jól működött a dolog, de sajna nálunk a nyitás nem oldotta meg a gondjainkat, csak meghosszabbította a vajúdást, hogy váljunk, vagy ne váljunk?

2022. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!