Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lephetném meg a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lephetném meg a barátom? öteletek?

Figyelt kérdés

Ma azt írta nekem h mostanában furi vagyok Vele, és pont ma nem tudunk talizni, pedig Ő nagyon szerene...

ezért a kövi talinál szeretném Őt meglepni vmivel!

Lenne ötletetek? Bármilyen téren -gondolok itt romantikus, avgy akár szexuális dologra-(bár inkább előbbi)! előre is köszönöm!:)


2010. júl. 20. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lepd meg egy tripperrel....
2010. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tegyél egy sétát a szexshopban és tele leszel ötletekkel
2010. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi:)

és esetleg valami más téren, nem csak szex?

2010. júl. 20. 12:01
 4/7 anonim válasza:

Hát én egyszer barátomnak szülinapjára vettem fel egy vörös csipkemelltartót, francia bugyit, fűzőt és combfixet. Majd egy magassarkúval fűszerezve belibbentem hozzá a szobába, benyomtam egy kellemes zenét és táncoltam neki... Mint ne mondjak eléggé megőrült értem. :)

Romantikus téren pedig esetleg főzz valami finomat neki gyertyafény stb... utánna meg lehet akár a vörös csipkés dolog is :):)

2010. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ez jól hangzik, köszönöm:) el is "sütöm" egyszer majd:)


viszont hnapra nem tudom beszerezni a kellékeket:S

vmi egyszerűbb, mégis édes dolog???ötletek még?

2010. júl. 20. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
mondjuk ha tudsz vezetni menj érte, kösd be a szemét és vidd el egy romantikus helyre, amit mondjuk csak kettőtöknek jelent valamit! első találkozás, elős csók stb. és piknikezhettek is egyet ha olyan helyen van:)
2010. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:D ez lesz:))
2010. júl. 25. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!