Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó vagyok hogy gyerektelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó vagyok hogy gyerektelen párt keresek?

Figyelt kérdés

2019. dec. 20. 07:44
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Mire keresed?
2019. dec. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Együttélésre, társnak egy életen át.
2019. dec. 20. 07:46
 3/24 A kérdező kommentje:
Asszem rosszul fogalmaztam.Gyermektelen társat keresek.
2019. dec. 20. 07:47
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Miért lennél az? Nem értem.
2019. dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem, miért lennél az?
2019. dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Mert megismertem a párom és fél év után vallotta be, hogy neki van már gyereke.Ehhez nem vágok túl jó képet, nem tetszik a dolog, hiszen nem így ismertem meg.És most szerinte és a családja szerint én vagyok a bunkó, amiért nem fogadom el a kislányt.
2019. dec. 20. 07:50
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ő volt a paraszt, hogy nem közölte veled azonnal, hogy már van gyereke. Fél évig titkolt egy igen fontos dolgot? Na, akkor vajon még mit titkolhat? Szakítás, mivel eleve nem volt veled őszinte.
2019. dec. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha van gyereke, de ha ezt hónapokig eltitkolja, azért szakítanék.
2019. dec. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

Fél év után derült ki???

És nem dobtad ki abban a pillanatban?

Nem vagy köteles senki gyerekét elfogadni.

Sőt, szeretned sem kell.

Jogod van hozzá hogy gyerektelen párt keress-válassz.

Nem vagy bunkó. Én sem fogadnám el senki kölykét.

Ha meg fél év után derül ki azonnali instant bann.

2019. dec. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Fél évig hol volt az a kislány?? Ügyes a nő, vagy is azt hiszi magáról. Remélte, fél év alatt az ujja köré csavar annyira, hogy téged már semmi nem fog utána érdekelni. Ez azért nem egy apróság, amiről elfelejt az ember említést tenni. Érthető, hogy kiakadtak, nem jön be nekik a tervük. Nálam ilyen bejelentés után bizalom nullára zuhanna.
2019. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!