Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szoktatok depressziósak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok depressziósak lenni, amiért nem találtok párt magatoknak? Ha igen, mennyire?

Figyelt kérdés

2019. dec. 4. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Régen igen, de mostanra rájöttem, hogy az undorító külsőm inkább áldás, mint átok. Sokkal jobb egyedül, szabadon, mint egy nőt elviselni.
2019. dec. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem szoktam, vannak más céljaim is az életben.
2019. dec. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kinőttem abból, hogy ne élvezzem azt az életet, amit magamnak építettem. Hogy ki vesz részt benne, az meg már csak részletkérdés.
2019. dec. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem, a sírásra szánt időt és energiát a fejlődésembe fektetem inkább. Jobb ha van egy elérhető cél, amiért lehet kűzdeni mintha magambaroskadnék és csak szenvedék.
2019. dec. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszatokat!! Annyira jó meríteni belőlük!! Szép napot Mindenkinek.
2019. dec. 4. 08:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem neha szeregethianyom volt.


De önmagammal kerültem ellentetbe.

Ugyanis akadt pàr sràc aki udvarolt, de nekem nem tetszettek es a hàtam közepere sem kivantam a szeretetüket.akkor ugy nem is ertettem magam.hogy akkor nem vagyok szeretethianyos mégse?


De ugyanezt eljatszhatnam a szomorusaggal. Jaj nincs baratom. De amikor ott egy srac aki nem fog meg, inkabb haza szaladok töle a 4 fal közé.


Szoval kezdek ràjönni hogy en a sajat magam érzéseivel nem vagyok tisztàban.

2019. dec. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*szeretethiany
2019. dec. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Néha jön egy-egy ilyen gondolat, de azokat is gyorsan elengedem. Már beletörődtem h valószínűleg egyedül fogok maradni...
2019. dec. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem sajnáltatom magam. Ami "erőt" ad az a környezetem, látok sok párt akik nem is szeretik egymást, csak elviselik egymást. Munkahelyemen családos nőket akik bent enyelegnek, utána mennek haza "apukához".

Szerintem sokkal jobb egyedül, mint mérgező kapcsolatban amiben az emberek fele él.

2019. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nálam életem során összesen néhányszor fordult elő, akkor is egy-két este alatt lecsengett. Nem vagyok kapcsolatfüggő, pár nélkül is mindig boldog és teljes volt az életem, teljesen más céljaim és álmaim voltak/vannak. Egy kiegyensúlyozott és jó (!!) párkapcsolat egy extra bónusz, de nem létszükséglet.
2019. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!