Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A párommal van egy közös ismerősünk, nekem pedig van vele egy konfliktusom. Megbeszéltem a párommal, aki hosszú idő után végre nekem adott igazat, és megígérte, hogy a jövő héten beszél vele. Közben viszont tegnap kiderült, hogy pár napja meg azt írta neki, hogy nézze el a viselkedésemet, mert csak az agyamra ment valami, meg mellette még egy olyan dolgot is állított rólam, ami nem is igaz. Amikor ezt megláttam, megmondtam neki, hogy jó, na akkor én most összepakolok, és elmegyek. Erre sírva kért bocsánatot, azóta is rosszul van lelkileg és fizikailag is. Csak minimális szinten, de a bizalmam sajnos megrendült benne. Szerintetek mit tegyek?

2019. dec. 21. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Attól, hogy te nem bírod az ismerőst, ő miért ne bírhatná?!?!?!?!
2019. dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért, mert kihasználja, és erre már ő is kezd rájönni, nem most kezdte más sem felnyitni a szemét.
2019. dec. 21. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
elég fenyegető az aurád
2019. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de én a leírtakban nem találok logikát...
2019. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt inkább az a gond amit rólad írt a hátad mögött. Persze vannak kegyes hazugsagok de ez kB olyan volt mintha hülyének nézne.
2019. dec. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Arra fogta az egészet, hogy eleve feszült, mert a vitánkon kívül még más problémái is vannak, de a fő baj az, hogy gyenge. Nem meri megmondani a másiknak szemtől szembe, hogy ezt döntöttük, és vagy változtasson az új elveink szerint, vagy ha nem, akkor nem kérünk a társaságából. Inkább egyszerűen csak nem akar vele találkozni meg beszélni egyáltalán.
2019. dec. 23. 10:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!