Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak tőlem mindenáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak tőlem mindenáron a pasik gyereket, ha nekem nem kell és miért nem akarnak attól, aki igen?

Figyelt kérdés

Ismerem azt a trükköt, amikor érzik egy nőn, hogy családot akar, ezért ezzel szédítik, hogy persze persze ő is ezt akarja, aztán ha lefeküdtek párszor lelép.

Na, velem ez sosem esett meg, mert én mindig tartózkodtam, elmondtam engem ez nem érdekel még és lehet sosem fog, velem ilyeneket ne tervezzen az illető stb., sőt szinte hülyének nézem akkor is ha gyerekről mutogat fotót, mert látott a neten, tökre nem érdekel. Ezzel az alap hozzáállással rendelkezem, tehát semleges vagy elutasító vagyok és eddig az összes exem gyereket és családot akart tőlem, volt, aki azt mondta most oké, hogy nem, de 2-3 év múlva jó lenne, hát mondtam ez nem fog megvalósulni és rendesen a pasi tervezgetett, meg mondogatta mennyire várja, meg mi lesz ha fiú lesz, ha lány lesz stb.. magában megbeszélte ezeket.

Aztán volt, aki mesélte, együtt volt x évet az exével és már érett a gyerek téma, de ő nem akarta, a csaj meg nagyon tervezte és szét is mentek, de VELEM nagyon el tudja képzelni és rendesen el kezdett zaklatni vele, pedig neki is elmondtam engem ez nem érdekel.


A pasik miért csinálják ezt? Mire jó ez, hogy olyan nőre akarják kényszeríteni a családot, akit nem érdekel a téma, aki meg ott lenne és érdekli és készen áll, attól meg menekülnek?


Onnan jutott ez most eszembe, hogy egyik bnőmmel szakított a párja, mert pár hónapja összejöttek és szóba került a ki mit tervez a jövőben rovat és mondta a bnőm h ő gyereket akar és házasságot és családot, persze nem holnap, de effelé haladna és a csávó szabályosan elmenekült és pár nap alatt felszívódott.


Mit fosnak ennyire a palik ettől? Rám meg miért tapadnak a nagycsaládosok?

Ennyire menekülnek a felelősség elől, de ha az ő ötletük akkor tök oké?

Én nem értem őket…



máj. 11. 02:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Ki tudja? Az ilyeneket vonzod😂 Viccen kívül én sem értem. Én sem akartam soha gyereket, így is kerestem párt, soha nem vertem át senkit, de valahogy belefutottam többször is olyanba, hogy összejöttünk az adott pasival, minden rendben ment, aztán pár hónap után már lökte a dumát arról, hogy ' majd amikor gyerekeink lesznek' így meg úgy . De mondom én már az elején közöltem hogy soha nem szeretnék gyereket. ' hát az akkor volt, még fiatal vagyok, majd meggondolom magam, meg majd úgyis rábeszél😂😂😂 nos nem. A világ minden kincsével se tudnának rábeszélni hogy elcsesszem az életem egy gyerekkel. És az ilyen értetlen, tiszteletlen emberek csodálkoztak azon, hogy dobtam őket.

Szerencsére találtam igazi társat, olyan párt aki nem akar megváltoztatni, meghallgat és tiszteletben tartja a döntésemet, sőt, ő maga sem akar gyereket, szóval abszolut összeillünk❤️ és Össze is hàzasodtunk.:)

Kitartás! Majd megtalálod te is a másik feled:)

máj. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
77%
Való élet + internet + média alapján. Azok férfiak akik mindenáron gyereket akarnak, pont ők fognak elhagyni gyereküket, mert közben meggondolták magukat mégsem kell gyerek.
máj. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne jelent semmit, hogy szinte könyörög a gyerekért, az csak abban a pillanatban nagy szám, amúgyis mindig az kell ami nem lehet a tiéd,
máj. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Azért akar tőled mindenáron, mert te nem akarsz, őfelsége meg a saját férfiúi méltóságának csorbulását látja abban, hogy van olyan nő, aki nem reccsen meg a magjaiért, és hogy az ő ivadékát hordja ki. Ebben burkoltan azt érzik, hogy nekik kell megdönteni a véleményedet, mert ők sokkal királyabbak, mint a korábbi pasijaid. Ezek sem akarnak ám kölyköt, nehogy azt hidd, max addig, amíg el nem hiszed, hogy ők akkora ászok, hogy tőlük érdemes...
máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos a gyerek sok esetben csak eszköz, igazából nem arra vágynak többségében, hanem pl. magukhoz akarják kötni a nőt ezátal, vagy azt akarják hogy az akaratuk ervenyesüljön, ahogy az előbb is írták, csakazert is. A kapcsolataimban a is feljött a téma de sosem én hoztam fel, és pontosan tudom mi motiválta őket, na csak annyit mondok, nem az irántam érzett szerelem.
máj. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Biztos mert látják, milyen értékes egy nő vagy, már a kommunikációd alapján is....
máj. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Mert te vagy a királynő. Az összes nő fölött lévő ragyogó gyémánt!
máj. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert alig van már olyan nő, aki akarna gyereket.
máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noren1989 ***** válasza:
66%

Szimpla kamuduma.


Ezeket én a helyedben elküldeném a vérbe, vagy emlegetném a gyerektartàs fontossàgàt.


*Amúgy ezek fehér emberek?

máj. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Pont azt akartam írni, amit a 4-es. Amint azt mondanád az elején, hogy te szeretnél gyereket, méghozzá minél előbb, lelépnének tőled is😂A férfiak minden tettét két dolog hajtja, a büszkeség, vagy a kihívás.
máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!