Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azok a férfiak a legféltékenyebbek, akik megcsalják a párjukat?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert magukból indulnak ki.
2019. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És félnek a lebukástól.
2019. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, magából indul ki. El se tudja képzelni, hogy valaki nem lép félre, és nem keresi a lehetőséget.
2019. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Ezt honnan veszed? mondjuk a megcsalás egyik oka az alacsony önértékelés, a féltékenységé is ugyanez.
2019. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyik válaszoló írta: alacsony önértékelés. Nem hiszem, hogy a féltékeny fél mindig megcsalja a másikat. Szerintem ez pusztán arról szól, hogy nem hisz benne, hogy elég jó a másikhoz. Vagy az is elképzelhető, hogy a féltékeny fél annyira betegesen féltékeny, hogy azt képzeli, hogy megcsalta a párja. Ezért bosszúból meg is teszi.
2019. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem tényleg így történt, hogy egy hosszabb kapcsolatomban volt egy olyan periódus, amikor a barátom folyamatosan ki akarta húzni belőlem, hogy én megcsalom. Megállás nélkül bizonygatta, hogy tuti van valakim. Nagyon idegesítő volt, meg bántott, hogy ilyet kinéz belőlem. Aztán később, amikor már szétváltunk, odaadta a merevlemezét, hogy mentsem le róla a dolgaimat és valószínűleg elfelejtette, hogy ő miket tárol rajta, mert volt ott egy fájl egy teljesen hasonló névvel a sajátjaimhoz, belenéztem, és egy csetelés volt, amiből kiderült, hogy pontosan ugyanakkor, amikor engem piszkált a megcsalásos kényszerképzetével, ő kefélt félre folyamatosan...
2019. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy feltétlen így van,hogy ők a legféltékenyebbek,mindenesetre van ilyen haverom,orrba-szájba csalta a jegyesét,de totál féltékeny volt,ha valaki ráhajtott a nőjére.

Talán az is lehet,hogy valaki így akarja magáról elterelni a gyanút.

2019. dec. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyomorékok és valószínűleg magukból indulnak ki, azért!

Az én exem is irgalmatlan féltékeny volt. Nem tudom, h megcsalás volte a részéről, de fura, h alig ért hozzám (évente max 4-5 alkalom), többet nem is akart (külföldön dolgozik).

Viszont fűvel fával összehozott, h ezzel meg azzal csalom (nem volt rá oka, sosem tettem volna meg)..

2020. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!