Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek mennyire lenne helyes vagy helytelen? (lent)

Figyelt kérdés

Adott egy volt pár, évekig voltak együtt.

A nő szakított a férfival, és már nem akar vele együtt lenni az is biztosnak tűnik, ennek több oka volt. (nézeteltérések, féltékenykedések stb.) A férfi persze továbbra is szerelmes a nőbe, de nem tud mit tenni.


Én alapvetően a nőt ismerem évek óta, már akkor is együtt voltak. A férfi maximum haver lett, barát az nem, mert mindig ott volt adott összejöveteleken, kísérte a nőt.


Most hogy szakítottak, a nő persze majd kacsingat más férfiak felé. Ez egyáltalán nem biztos, de ha tegyük fel mégcsak nem is komoly párkapcsolat szintjén, de együttlét terén, hogy a nővel összefeküdnénk, ez mennyire lenne helytelen?


Úgymond lehet ha rám mászna egyszerűen ösztönből nem bírnám ki, hogy ne tegyek vele semmit, hisz persze, részben tetszik, de amíg együtt volt a sráccal sosem tekintettem úgy rá vagy nem is akartam elcsábítani tőle.

De ezzel együtt ott volna bennem az, hogy ez nem-e szemétség-e a srác szempontjából. Mert hát haver, még ha nem is olyan nagy haver, s talán furdalna a lelkiismeret. De ha meg nincsenek együtt és a nő már nem akarna tőle semmit, akkor meg miért ne tehetném meg?


Ti mit tennétek a helyemben?

Még egyszer, nem egy barátnak a volt barátnőjéről van szó, hanem haver. Vagy akkor is helytelen lenne az, ha nem utasítanám vissza a nő közeledését?



2019. dec. 22. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tegyed, hiszen nem miattad mentek szét és a fiú sem a puszipajtásod.
2019. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi,nyugodtan senkinek semmi köze hozzá.
2019. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tedd meg! Hasonló helyzet az enyém, mert én pl az exem elég közeli rokonával vagyok most.
2019. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt 3-as,

csak érdekel, hogy családi összejöveteleken nem feszélyezett a hangulat közted és az exed között? Vagy nincsenek efféle összejövetelek, ill. nem mentek el? Ha nem akarsz, ne válaszolj. Köszönöm.

2019. dec. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!