Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem? (A többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác. Egyszer már kavartunk. Azt mondta, ha jobban figyelnék az arcomra és a ruházkodásomra (stílus), akkor lehetne köztünk valami - fél évbe tuti beletelik, amíg elérem.

Mert belsőre bejövök neki.

Egy hónapon át napokat átskypeoltunk (a rekord 10 óra). Néha mondtam neki, hogy nem találkozunk-e, mert már nagyon szerettem volna látni élőben is. De nem akar velem találkozni. (A tavasszal, ha kértem akkor találkoztunk, de nem beszéltünk ennyit.)

Az egyik nap bejelentette: egyedül töltené a karácsonyi szünetét (2 hét), ezért elhívta magához az egyik exét (ott fog lakni nála).

Mielőtt még ezt megtudtam volna kb egy héttel előtte elkezdtem ismerkedni (kb 1,5 hónapja lett vége egy 1 éves kapcsolatomnak). Persze még nem találtam olyat, akivel igazán minden passzolt volna, meg én is tudtam volna szeretni, de jól esett, hogy igenis vannak olyanok, akik akarnak velem találkozni (nem is én kérem, hanem ők hívnak), aki bókol stb. - azért kezdtem ismerkedni, mert ettől a sráctól nem láttam hajlandóságot, hogy találkozzunk.

Mikor megtudtam, hogy az exe nála fog lakni a két hetes karácsonyi szünetben, pluszba még elkezdte mondani, hogy milyen jó csajok vannak az edzésen, akkor léptem: megmondtam neki, hogy lehet, hogy meg fogok változni külsőre, de köztünk nem lesz később sem semmi. Ha tuti nő leszek akkor sem és sajnálhatja, ha valaki fél év múlva lepattint engem az ő kezéről (anno még ő mondta azt, hogy ez rosszul esne neki, ezekkel a szavakkal :D).

Viszont azóta alig keres. Ma kiderült, hogy ezért.

Bánom, hogy ezt mondtam neki, valahol szeretem, nagyon is. De úgy érzem, hogy lekötne, elvenné a lehetőséget azoktól, akikkel tényleg lehetne valami.

Ha nem mondtam volna ezt, akkor úgy érzem várnék rá és bíznék benne, hogy összejövünk. De megmondta ő is, hogy lehet, hogy összejön közben valakivel.

Jól tettem, hogy elmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit, elkezdtem ismerkedni? Nagyon szeretném, ha lett volna köztünk valami, de ez így bizonytalan és nem akarok folyton gyanakodni és aggódni, hogy van-e valakije vagy nincs. Lehet, hogy ha meggebedek sem leszek neki elég szép. Jól tettem, hogy ezt megléptem?


(Volt már olyan, hogy valaki így magához kötött, de közben csajozott! Még egy ilyet nem akarok. Ez motivált leginkább.)

Bocsi, ha hosszú lett!



2014. dec. 2. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, legalábbis belülről biztosan nem.
2014. dec. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Taps-taps! Nagyon ügyes voltál! Ne foglalkozz vele, nem érdemes rá!!!
2014. dec. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hidd el,jól tetted ,hogy elengedted őt.

a legrosszabb mikor a két döntés között állsz,h reménykedj tovább,vagy hagyd,mert nem hoz semmi jót.

te döntöttél,és ez a fontos.

2014. dec. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Sokat segít!

2014. dec. 2. 00:56
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. dec. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fú, nemrég én is hasonló helyzetben voltam és ott is a srác végül kiderült, h. mást szeret..:S..Nagyon is helyesen döntöttél, és majd ne aggódj bánni fogja, hogy egy ilyen lányt elengedett. Ismerkedj és ne foglalkozz vele többet, nem érdemes olyanra energiát, időt pazarolni, aki téged nem tud megbecsülni. Mellesleg biztos vagyok benne, hogy semmi baj a külsőddel, nehogy emiatt más legyél!! Egy pasi miatt sem éri meg azt gondolni magadról, hogy te nem vagy elég szép és jó. Inkább ő ne legyen neked elég jó, ha ilyen dolgokhoz köt egy kapcsolatot, ilyen külsőségekhez, ezt a srácot én nem sajnálnám a helyedben egy percig sem! :)
2014. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!