Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom másokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom másoknak udvarol facebookon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párommal 8 hónapja vagyunk együtt. Feltűnt egy ideje, hogy ha nem vagyok ott állandóan a facebookon lóg, de sokszor amikor ott vagyok is nyomja a telefont..nem egyfolytában csak úgy gyakran. Na emiatt baromi kíváncsi lettem, és kb másfél hónapja belenéztem a telójába. Légyszi, lépjünk túl ezen hogy ez csúnya dolog volt tőlem, én is tudom!! de amúgy sose tettem volna ilyet ha nem lettem volna ennyire kíváncsi, hogy kivel üzenget.. Szóval onnantól fogva alkalom adtán mindig belenézek mert nem tudok dűlőre jutni mit lépjek... az azóta olvasott üzenetváltásokban volt olyan, hogy ex barátnővel írogat, van hogy újonnan megismerttel...mindig udvarol, bókol...végül mindig oda tér ki, hogy el tudnálak e csábítani? Volna kedved találkozni? és, most jön a lényeg: nem találkozik egyikkel sem. Volt 1 nő aki írta is, hogy jól felültettél mert azt hittem talizunk... Sosem ír olyat amiben lefixálja a randit, és olyat se olvastam még, hogy találkoztak volna bármelyikkel is... Na ezért nem tudom, hogy mi ez nála?? Próbáltam többször beszélgetni vele ezek tudatában, hogy boldog-e velem? hiányzik e neki valami? mindig azt mondja boldog, jó velem, tervei vannak velem..minden jó... én is így látom rajta. De akkor ez mi nála? Mert ha találkozna is ezekkel, akkor nyílván nem volna kérdés számomra, mi a teendőm .De így nem tudom.. lehet ez csak afféle ártatlan flört, hogy kíváncsi kit tudna még elcsábítani? (45 éves, lehet valami kapuzárási pánik?). Teljesen tanácstalan vagyok, kérlek adjatok valami ötletet... N/33

2019. dec. 23. 17:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Számomra már most sem lenne kérdés, hogy mit tegyek. De én már vén rókaként kinőttem a mesékből.

Igen, átmeneti állapot nála kétfajta kimenetellel:

-találkozásig jut a nőkkel, és könnyen lecserélhető leszel másikra

-abbahagyja, ha már nem áll fel neki, vagy senki nem áll vele szóba.

Döntsd el melyik a jobb.

2019. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat... akkor ez így menthetetlennek tűnik
2019. dec. 23. 20:37
 13/14 anonim ***** válasza:

Agyszex. Vagy hozzád megy, ha be van indulva, vagy maszturbál.


Lényeg:

Nem jó. Hús-vér nő kell, nem ezek a marhaságok.


Saját magát járatja le a nők előtt ezzel. A nő: nő. Nem egy chatbot.

2019. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember nem a párod, maximum a "pasid"...


Nagyon gyerkes, nagyon GÁZ amit csinál. Arra gondolnék unatkozik és ez valami perverz kielégülést okoz neki.

Én a helyedben dobnám a kukába. 33 éves vagy pont jó korban, találhatsz még rengeteg jó partit, ne pazarold magad egy vén f@ szra.

2019. dec. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!