Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket nem frusztrál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem frusztrál a facebookon állandóan azt látni, hogy másoknak mennyivel jobb élete van?

Figyelt kérdés
Próbálom ignorálni de borzasztó frusztráló folyton azt látni, hogy kinek milyen szép barátnője van, merre utazik épp, stb, én meg itt vagyok egyedül, pénz nélkül, és akkor ezt nézzem állandóan.
2014. aug. 5. 09:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Látszólagos, felszínes élet. Te meg ezt elhitted.
2014. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Nincs facebookom.
2014. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
így van, sok mindent nem tudunk a másikról ez csak a felszín ám! el ne hidd mert ez mese.
2014. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

nem járok facebookra, és az enyémnél senkinek nincs jobb élete mivel nem lehet összehasonlítani! én élem a saját életem, ők meg élik a sajátjukat! nincs jobb vagy rosszabb! vannak boldog és boldogtalan emberek...én nekem 18923612789311 okom lenne a boldogtalanságra, de inkább nem azt figyelem mi a rossz az életemben hanem, hogy mi a jó! én is szeretnék kedves aranyos szerető szép barátnőt egy életre és meg is fogom találni (számomra ő lesz a legszebb más véleménye meg nem érdekel)...miért irigykedjek másokra? rám is sokan irigyek pedig nekem nem is annyira jó az életem a saját szemszögemből, mert én élem és tudom milyen...azt hiszed van tökéletes élet? mindenkinek vannak problémái, csak azt nem facebookon posztolják, de hidd el nekik is van! ne más életével foglalkozz! a sajátodat éld!


21F

2014. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
engem is frusztrál, szerintem sokan épp azért csinálják, hogy felidegeljék a magányos embereket, bizony vannak fiatal magányosok is, nem is kevesen...
2014. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Facebookon mindenki csak a szepet es a jot mutatja meg, ezert tunhet az o eletuk jobbnak.
2014. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Persze a facebook hamisan azt sugallja, hogy a boldogok vannak többségben, azonban én nagyon sok fiatal magányos emberrel találkozok nap mint nap! Szóval nem szabad komolyan venni azt a szennyoldalt!
2014. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Facebookon az ember azt mutatja, amit mások látni akarnak. Az egész arra megy ki bizonyos embereknél, hogy mutogassák amijük van. Ennek ne dőlj be. Senki sem (vagy nagyon kevesen) fogja kirakni a szenvedését, hiányát.
2014. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
kedves #8-as sokan kirakják a szenvedésüket...de ők meg általában csak azt...
2014. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagyok olyan lúzer, hogy

1.) facebookon éljem az életem

2.) elhiggyem amit az internet kamufészkében látok

3.) eléggé "don't give a fuck" felfogású vagyok ahhoz, hogy pont leszarjam mások életét, mert hozzám képest mindenki csak alacsonyabb rendű ki pondró senki, az én életem a nagyszínpad és az érdekel ami ott zajlik, a többi fölösleges mellékterméke és vadhajtása az engem körülölelő univerzumnak. Szóval mindenki rohadjon meg. ennyi...

2014. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!