Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 hét után most lett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hét után most lett volna végre alkalmunk egy estét együtt tölteni, de folyton csak a kifogások jönnek, nagyon elegem van. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

6 hétig nem tudtunk együtt lenni, erre megint elutasított a pasim valami hülye indokkal (hogy neki rossz kedve van meg fáj a füle).

Szeret egyáltalán, ha ennyi idő után sem kíván??



2019. dec. 23. 17:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy egészséges libidójú férfi ennyi idő után már "ugrana" a párjára, de ő most is a kifogást gyártja. Ez részben miattam volt, mert nagyon stresszes életszakaszon vagyok túl, ja és nem szülésre vonatkozik ez a 6 hét, nincs gyerekünk
2019. dec. 23. 17:41
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Igen, szeret, csak ő nem a farkával gondolkodik, hanem az eszével. Én is ilyen vagyok, hisztizett is miatta a párom, de helyre tettem, szerencsére sikerült. Szeresd viszont a párod, mert olyat aki megdug bármikor találsz, de olyat aki szeret nem.
2019. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van olyan időszakom, amikor nem akarok baszni, nincs ebben semmi különös. Pedig 20-ás éveim végén járó férfi vagyok.
2019. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt ilyen

60f

2019. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne megkérdezni, hogy tulajdonképpen mi a baja.

Lehet egészségügyi dolog, pszicés probléma, stresszes életmód, kiszeretett belőled, új nő, stb.

2019. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

:(

6 het az semmise de tenyleg beszeljetek :)

2019. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

55/F

A harmadik héten már én keresnélek! :)


Valami gond van ott szerintem. :)

2019. dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Valakivel le tudja rendezni ezt a dolgot és csak áltat: erre tippelnék.

Az szerintem nem férfi, aki 6 hétig simán kibírja nő nélkül.

2019. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!