Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nem akarok vele együtt lenni, hogy mondjam?

Figyelt kérdés

Egy buliban megismerkedtem egy sráccal, jól elvoltunk. Kétszer is voltam ezzel a társasággal bulizni, aztán harmadjára felhívtam inni magamhoz a srácot és lefeküdtünk. Én ezt nagyon szívesen folytatnám így, de nem szeretnék kapcsolatot. Viszont ő azóta eléggé olyan jeleket ad nekem, hogy kedvel és szerintem randikban gondolkodik már..

Azt hallgatom nonstop a barátaimtól, hogy a fiúk elég nyitottak és imádják az ilyen nem létező kapcsolatokat. Szerintetek ő is nyitott lenne rá? Vagy ezt hogy lehet valakivel megbeszélni/ elmagyarazni neki, hogy érzem, anélkül, hogy megbántanám?



2019. dec. 19. 22:06
 1/4 Izabella220 ***** válasza:
57%
Figyelj, kedvellek nem akarok kapcsolatot most senkivel, demit szólnál ha összejárnánk hisz felnőttek vagyunk, vannak szükségleteink. És nem akarok fűvel fával lenni, te lennél a szexpartnerem.
2019. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
ez nem tini kategória
2019. dec. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Mit szólnál hozzá, ha kötetlenül élveznénk egymás társaságát?
2019. dec. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Le tudnál valakivel feküdni rendszeresen, de annyit nem tudsz vele közölni, hogy csak k*rjatok? Érjük...
2019. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!